Wnętrza – lista artykułów

Meble kuchenne: Nowa kuchnia FM Gawin

Najnowsza propozycja Fabryki Mebli GAWIN – kuchnia ROMA – to połączenie tradycyjnej i praktycznej kuchni z nowatorskim, oryginalnym designem.

Baterie kuchenne: jakie baterie wybrać do kuchni

Bateria kuchenna powinna ułatwiać zmywanie, płukanie i mycie. Najnowszy produkt firmy Franke Planar 8 Flex ma coś jeszcze – klasę głośności 1, ceramiczną głowicę, a także designerski wygląd.

Aranżacja wnętrz: zmień charakter mieszkania

Na charakter wnętrza składa się wiele elementów, które współgrają ze sobą zgodnie z założeniem projektanta. Chcąc odmienić aktualny styl, nie trzeba wywracać wszystkiego do góry nogami, urządzać od początku. Kilka drobnych dodatków może stworzyć zupełnie nową aranżację.

Wystrój wnętrz: Jak odnowić stare drewniane meble

Kilka zabiegów renowacyjnych w połączeniu z oryginalnym pomysłem i wskazówkami eksperta Nobiles pozwala przywrócić drewnianym meblom dawny blask lub nadać im zupełnie nowy wygląd.

Dwulamelowa podłoga drewniana Jesion Rustic w salonach RuckZuck

Jesion to jedno z najstarszych i największych drzew liściastych rosnących w Europie. Wysokie, proste pnie oraz brunatno-szara kora w połączeniu z grubymi i rozłożystymi gałęziami sprawiają, że wygląda on niezwykle elegancko i dostojnie. Takie też są dwulamelowe podłogi drewniane Jesion Rustic marki Royal Floor, dostępne w salonach RuckZuck.

Wyposażenie kuchni: Okapy kuchenne - skuteczne pochłanianie zapachów

Gotowanie dla wielu z nas jest prawdziwą przyjemnością, ale intensywne zapachy, szczególnie latem, często stają się utrapieniem. Wtedy na ratunek przychodzi… okap.

Wyposażenie łazienki: Pierwsza na rynku wolnostojąca umywalka

Pierwsza na rynku wolnostojąca umywalka, modele wykonywane wedle indywidualnych zamówień klientów i projektantów. Choć produkty Marmorinu są doskonale znane użytkownikom z kraju i zagranicy sama marka dopiero powalczy o swoje miejsce na polskim rynku.

Ściany wzorem zdobione - kolory, ornamenty i zdobienia na ścianę

W dobie sprzętowego minimalizmu we wnętrzach i dążenia do otwierania przestrzeni, charakteru i klimatu pomieszczeniom coraz częściej nadają ściany. Jednobarwne powierzchnie ożyją, gdy pojawią się na nich wzory. Dzięki ornamentom ściany staną się dekoracją samą w sobie, a nie jak dotąd jedynie tłem dla mebli i dodatków.

Meble recepcyjne i biurowe: Szafy metalowe

W ofercie firmy Dziedzic oprócz krzeseł, foteli obrotowych oraz mebli recepcyjnych i gabinetowych znaleźć można bogatą kolekcję szaf metalowych. Pozwolą one zachować porządek i ład w miejscu pracy.

Dobre kanapy do salonów: Meble Busnelli kanapy high-end w Max-Fliz

Włoska marka Busnelli to synonim najwyższej jakości i nowoczesnego wzornictwa. Meble wypoczynkowe tej firmy to najwyższa półka przemysłu meblarskiego. W krakowskim salonie wyposażenia wnętrz Max-Fliz pojawiły się meble tej firmy prezentowane w tym roku w Mediolanie.


Stron: 1031 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  979 980 981 982 983  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15840 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >