Wnętrza – lista artykułów

Sufity w dobrej formie

„Wyobraź sobie biuro, w którym przestrzeń nad głową wygląda niczym niebo pokryte sunącymi po nim obłokami…” Tak mogłaby się zaczynać reklama rodziny sufitów podwieszanych Armstrong Canopy. Nie tylko dlatego, że brzmi intrygująco. Przede wszystkim - jest bardzo bliska prawdy

Odklejające się płytki ceramiczne

Odpadająca płytka koło zlewozmywaka, zaciekająca woda za odstającą płytkę koło baterii prysznicowej lub odpryśnięta płytka w brodziku. Zdarza się to często i zazwyczaj spędza nam sen z powiek, denerwuje... Mamy świadomość, że proces będzie postępował i lada dzień pojawi się więcej „ruszających się”, „skrzypiących” płytek. Czeka nas remont? Znów wydatki? Gdzie znaleźć wykonawcę na tak drobną pracę?

Umywalka dla dwojga

ROCA poszerzyła popularną serię umywalek Kalahari o kolejny model. Nowa, umywalka o wdzięcznej, prostokątnej formie jest największą w tej kolekcji i przeznaczona jest dla dwóch osób.

Jesień czaruje kolorem

Za oknami jesienny krajobraz - żółte, czerwone i brązowe liście tańczą napędzane podmuchami wiatru. Ulice pustoszeją, zamieniając tętniące letnim życiem okolice w zamknięte enklawy. Coraz chłodniejsze powietrze zwiastuje nadejście jesieni. Powoli poddajemy się nowej scenerii dostosowując do niej rytm swojego życia. Ważne jest jednak, aby ogarniająca wszystko melancholia nie wtargnęła do naszego mieszkania.

Łazienka pod ukośnym dachem

Ukośny dach nie musi wcale ograniczać nam przestrzeni w łazience.

Aranżacja wysokiej łazienki

Wydaje się, że w pomieszczeniu takim jak łazienka duża wysokość wnętrza rodzi same problemy - choćby takie jak trudność utrzymania w czystości najwyższych partii ścian czy dobrego ogrzania. Dodatkowo miejsce takie ma zaburzone proporcje - wysokie ściany w niewielkim pomieszczeniu optycznie je pomniejszają, zwężają i przytłaczają.

Uzupełnienie serii Oras Alessi

Współpraca domu projektowego Alberto Alessi z firmą Oras zaowocowała kolejną nowością – niebanalną płytką do uruchamiana toalety.

Sonata – prysznic, który odświeża umysł

Wielofunkcyjny zestaw natryskowy Sonata, to kolejny produkt firmy Oras, wprowadzony do sprzedaży w tym roku w Polsce.

CASSINI – łazienka w śródziemnomorskim stylu - Nowość w ofercie KERAMAG

Styl śródziemnomorski – obecnie bardzo popularny w Europie – także u nas zyskuje coraz więcej zwolenników. Doskonałą propozycją dla nich jest seria CASSINI firmy Keramag. Duży wybór urządzeń sanitarnych, mebli i dodatków pozwala urządzić łazienkę według indywidualnych upodobań.

Świetlne aranżacje dzięki DECOSPOT® LED

Firma OSRAM wprowadza nowy produkt przeznaczony do tworzenia dekoracyjnych, kolorowych akcentów oświetleniowych. DECOSPOTŚwietlne aranżacje dzięki DECOSPOT® LED to nowoczesna dioda, która wytwarza światło w kilku barwach i pozwala na uzyskanie dowolnego efektu w zakresie aranżacji wnętrza.


Stron: 984 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  979 980 981 982 983  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19171 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >