Wnętrza – lista artykułów

FIREROCK w nowym wydaniu

Kominek w domu to dziś standard. Kto liczy koszty, ten wie, że oprócz dobrego wkładu kominkowego warto go także wyposażyć w bezpieczną i trwałą izolację. Dzięki temu kominek będzie nie tylko ozdobą salonu, ale też efektywnym źródłem ciepła. Na polskim rynku już od ponad pięciu lat obecne są płyty do izolacji kominków FIREROCK. Ostatnio jednak firma Rockwool zdecydowała się na wprowadzenie kilku zmian związanych z tym produktem.

Puls wielkiego miasta - energia płynąca z kolorów

Zainspirowani wielkomiejską atmosferą, specjaliści ds. kolorów producenta farb Dulux® stworzyli paletę kolorystyczną dla ludzi młodych, aktywnych i odważnych.

Seria farb TAIKA – perła w koronie TIKKURILA

TAIKA to farby dekoracyjne, które nadają perłowy odcień ścianom i meblom. Podobnie jak biżuteria, która ozdabia i rozświetla każdy strój, nawet mały wzór wykonany w perłowych kolorach TAIKA nadaje pomalowanej powierzchni niepowtarzalny charakter.

Zabudowa przedścienna TECEprofil

TECEprofil to nowoczesny system sanitarny przeznaczony do zabudowy przedściennej i wolnostojącej. Prosta konstrukcja systemu znakomicie sprawdza się w przypadku budowy całych ścian montażowych jak i pojedynczych elementów, a także półek przydatnych do przechowywania przyborów toaletowych.

Infusions Canopy – wyobraźnia zwieszona w przestrzeni

Formy, kształty, kolory – zawieszona w próżni asymetria. Jak przypadkowe pociągnięcia pędzlem w powietrzu... nowa przestrzeń w przestrzeni. Możliwości kreowania wizualnej rzeczywistości są nieograniczone. 5 minut dla ludzkiej wyobraźni, która właśnie wkroczyła w nowy wymiar

Wyjątkowo trwałe podłogi

Nareszcie mamy podłogę, która pozwoli nam przez ćwierć wieku cieszyć się z dokonanego zakupu. Najtrwalsze kolekcje podłóg laminowanych PLATINIUM – King Size oraz Massive są potwierdzeniem najwyższej jakości.

CORAL na wiele sposobów

Każdy z nas chce być oryginalny i wyjątkowy. Pragniemy, aby takie też było nasze mieszkanie, czy dom. Dlatego tak bardzo cenimy produkty, które możemy komponować na wiele sposobów. Puszczając wodze fantazji przy aranżowaniu wnętrza zyskujemy pewność, że nie staniemy się sztampowi, a nasz dom nie będzie podobny do wielu innych. Na szczęście na rynku dostępne są rozwiązania, które ułatwiają nam to zadanie.

Wełna i len w dywanach TEDDY

Łączenie ze sobą różnorodnych materiałów może przynieść bardzo intrygujące efekty. Nie trzeba o tym przekonywać SZTUKI BESKIDZKIEJ. Pracownicy i projektanci współpracujący z tym polskim producentem dywanów stale poszukują innowacyjnych i niebanalnych zestawień. Owocem tych poszukiwań jest kolekcja ręcznie igłowanych dywanów TEDDY.

Witaj szkoło! Jak szybko i łatwo zamienić stare biurko w kolorowy kącik do nauki

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie. Czas więc, by zacząć myśleć o powrocie do szkoły. W natłoku spraw związanych z kompletowaniem szkolnej wyprawki, warto zastanowić się nad odświeżeniem pokoju dziecięcego, a zwłaszcza kącika do nauki. Odnowienie podniszczonego biurka nie jest trudne, a przyjazne otoczenie sprawi, że nasz mały uczeń poczuje przypływ energii do pracy.

Reprezentacyjna Jatobe

Myśląc o podłodze w salonie wyobrażamy sobie pokrycie dekoracyjne i prestiżowe, ale także odporne na różne warunki eksploatacji. Taka podłoga musi znieść zarówno drobne zanieczyszczenia wnoszone przez gości, jak i zmienne warunki wilgotności i temperatury charakterystyczne dla naszego klimatu. Wymogi te doskonale spełnia deska barlinecka jatobe.


Stron: 993 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  979 980 981 982 983  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17657 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >