Wnętrza – lista artykułów

Wilgocioodporne materiały na meble łazienkowe

Powtarzające się okresy bardzo wysokiej wilgotności powietrza oraz możliwość kontaktu z wodą są czynnikami stwarzającymi bardzo wysokie wymagania w stosunku do mebli i ich elementów. Negatywne skutki takiego stanu rzeczy są najbardziej odczuwalne w łazience.

Łazienka EMANI – włoska elegancja nowość w ofercie KERAMAG

Seria ceramiki „Emani by Antonio Citterio” – perfekcyjne włoskie wzornictwo, które nadaje łazience wyjątkowy, luksusowy charakter. Oryginalne formy o wyrazistej linii – estetyczne i praktyczne.

Cienkowarstwowe tynki dekoracyjne

Kiedy w 1952r. szwajcarski mistrz malarski Silvio Pietroboni wprowadził cienkowarstwowe tynki dekoracyjne do powszechnego użytku, nikt nie wróżył im wielkiego sukcesu. Stałe ulepszanie receptur doprowadziło do pojawienia się na rynku mas o wysokiej jakości i bardzo szerokim spektrum zastosowań. Dziś materiał ten przeżywa w budownictwie prawdziwy renesans. Jednym z powodów jest szeroka akcja termomodernizacyjna obiektów starych i nowo wznoszonych.

Kabiny prysznicowe – nowoczesny wygląd i forma, wyjątkowe rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania, nowoczesna forma oraz duża różnorodność wariantów – tak krótko można określić najnowszą serię kabin prysznicowych Edition firmy Koralle. Dzięki temu wybór kabiny, jeżeli chodzi o jej kształt, typ i wymiary nie ma praktycznie znaczenia. Cała reszta zależy tylko od indywidualnego gustu.

Obicia krzeseł, foteli, sof - nowoczesne rozwiązania

Już nie straszne rozlane czerwone wino czy mokre ślady pozostawione przez psa na kanapie czy krzesełku. Novalife to tkanina dzięki, której meble zapominają o plamach.

Płytki klinkierowe - przykłady zastosowań przy wykańczaniu wnętrz

Skoro dzieje cywilizacji dały tak liczne dowody długowieczności ceramiki budowlanej, dlaczego nie skorzystać z tego dobrodziejstwa również w …domowych wnętrzach?

Wolnostojąca wanna akrylowa dla dwóch osób

CORAZON to nowa, wolnostojąca wanna akrylowa w ofercie POOLSPA. Jej idealnie wyprofilowane, obszerne wnętrze pozwala dwóm osobom komfortowo zażywać relaksującej kąpieli, a jej bryła w kształcie serca dodaje każdej łazience romantycznego charakteru.

Armstrong Canopy w Rivergreen Centre

Sufity podwieszane Armstrong zostały uznane za produkty wspierające ideę budownictwa przyjaznego dla środowiska. Wszystko za przyczyną płyt Axiom Canopy i budynku Rivergreen Centre w Durham.

Sufit podwieszany w korytarzu - nowoczesne aranżacje korytarzy

Wykorzystanie sufitu podwieszanego w aranżacji sal czy pokoi o dużych powierzchniach daje projektantom znaczną swobodę. W przypadku ciągów komunikacyjnych – korytarzy, sprawa jest trudniejsza – ale tylko pozornie.

Meble wypoczynkowe - nowoczesne, oryginalne formy i kolory

NOMM - kolekcja mebli wypoczynkowych OGGI przykuwa uwagę formą i modnymi kolorami. Charakterystyczny w serii fotel przypominający rozwinięty kwiatek fascynuje niebanalnym kształtem. Wzornictwo i konstrukcja NOMM przywołuje idee epoki „dzieci-kwiatów”, której głównymi wyznacznikami były oryginalność, wolność, swoboda i życie w zgodzie z naturą. Nowe meble OGGI zadowolą miłośników piękna i relaksu.


Stron: 990 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  986 987 988 989 990  ▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19264 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >