Wygodne łóżko do sypialni, które można skomponować według własnych potrzeb

Wygodne łóżko do sypialni, które można skomponować według własnych potrzeb

System SMART CLICK to wyjątkowy zestaw składający się z zagłówka w formie tapicerowanych modułów, dowolnego materaca oraz jednego z trzech dedykowanych łóżek . Dzięki wielu możliwościom personalizacji użytkownicy mogą stworzyć wygodne, kreatywne oraz unikatowe miejsce codziennego odpoczynku. Czytaj dalej

 

Kreatywny zagłówek

System SMART CLICK umożliwia stworzenie indywidualnej strefy odpoczynku. Dzięki naściennym modułom każdy użytkownik ma szansę „zaprojektować” zagłówek o dowolnej wielkości i kształcie. Dodatkowo każdy z tapicerowanych „kafelków” może zostać wykonany z użyciem tkanin o różnym kolorze i fakturze. Dzięki temu możliwa jest maksymalna personalizacja posłania – tak, by łóżko odzwierciedlało charakter użytkownika i wpisywało się w aranżację każdej sypialni.


łóżko do sypialni

 

Komfortowe posłanie

Drugim elementem systemu SMART CLICK jest łóżko. Do modułowego zagłówka można dobrać jeden z trzech dedykowanych modeli: BONELL-BOX (stanowiący podstawę w typie kontynentalnym, o wypełnieniu w postaci sprężyn bonellowych), POCKET-BOX (wypełnienie ze sprężyn kieszeniowych, stanowiące podstawę łóżek kontynentalnych) lub POLIBOX  (do wyboru ze stelażem lub z pojemnikiem na pościel). Wybór konkretnego rodzaju łóżka zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

 

Czytaj również: 3 proste kroki, które odmienią Twoją sypialnię


łóżko do sypialni

łóżko do sypialni

 

Odpowiedni materac i nakładki

Ostatnim elementem posłania w systemie SMART CLICK jest materac. Każdy użytkownik może wybrać dowolny model, który spełni jego indywidualne oczekiwania i upodobania względem elastyczności oraz stopnia twardości. Do każdego materaca można dobrać również nakładkę (miękką lub twardą), która jeszcze bardziej zwiększy komfort codziennego odpoczynku.


łóżko do sypialni

Czytaj również: Grzejnik w sypialni może być ozdobą pustej ściany


Montaż i transport systemu są niezwykle łatwe. SMART CLICK idealnie sprawdzi się zarówno w niewielkich sypialniach, jak i w przestronnych pomieszczeniach.

 

łóżko do sypialni

 

Źródło: Sfera Group / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19120 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 697

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >