Wykończenie ścian – lista artykułów

Najprościej i najekonomiczniej odświeżymy wnętrze białą farbą

Czyste, odmalowane ściany są wizytówką mieszkania i pozytywnie wpływają na odbiór wnętrza. Odnowione pomieszczenie nabiera świeżości, od razu staje się bardziej przyjazne i milej się w nim przebywa. Na rynku dostępnych jest wiele białych farb o różnym zastosowaniu. Warto jednak wiedzieć, że nie trzeba wydawać fortuny, by odświeżyć ściany w mieszkaniu.

Płytki ścienne do wnętrz w stylu eco

Nawiązująca do najnowszych trendów w architekturze wnętrz – geometrii, patchworku, tkaniny, kolekcja płytek ściennych Attiya, wprowadza do wnętrza niepowtarzalną, twórczą atmosferę. Przykuwa uwagę nie tylko oryginalną grafiką, lecz także strukturą przypominającą pleciony materiał.

Płytki ceramiczne przypominające surowy beton

Surowy klimat, spokojna kolorystyka i oszczędność w dodatkach idealnie sprawdzają się we współczesnych wnętrzach. Podążając tym tropem coraz chętniej decydujemy się na neutralne tło okładzin ścian i podłóg. Płytki inspirowane modnym wykończeniem przypominającym przecierany beton, to wciąż niekwestionowany przebój w aranżacjach domów i mieszkań.

Dekoracyjna farba dająca efekt aksamitu - aranżacyjny hit

To tkanina, która króluje teraz na wybiegach najsłynniejszych projektantów. A może tak przenieść jeden z czołowych trendów sezonu do aranżacji domu? Aksamit to nie tylko obicie kanapy w pełnym barokowego przepychu salonie. Można wprowadzić go do wnętrz w pomysłowy sposób.

Płytki ścienne inspirowane sztuką origami.

Najnowsza kolekcja płytek ściennych nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. Urok tonalnych, geometrycznych kafli docenią osoby, które cierpliwie dążą do celu i potrafią zachwycać się szczegółami.

Elegancka ściana wykończona tapetą winylową

Tapeta jako okładzina oferuje znacznie więcej niż tradycyjna technika malowania. Najlepszym wyborem są tapety winylowe - bardzo mocne, odporne na uderzenia i otarcia, łatwe w utrzymaniu.

Skandynawska neutralność - nowa kolekcja płytek

Kolekcja dla tych, którzy prawdziwe piękno dostrzegają w naturze i wiedzą, że charakter domu tworzą nie aranżacje, lecz jego mieszkańcy.

Płytki wielokątne i przypominające deski gresy - aranżacyjnym hitem!

W czasach PRL glazura łazienkowa oznaczała kwadraty 15x15 cm, najczęściej w odcieniach beżu lub zimnego błękitu. Dziś, oprócz mnogości deseni, kolorów i struktur, producenci płytek ceramicznych oferują nam rozmaite kształty i rozmiary, czy gresy przypominające długie drewniane deski

Ceglane aranżacje ścian we wnętrzu

Już wkrótce Boże Narodzenie, więc w naszych domach coraz liczniej pojawiają się świąteczne dekoracje. Wiele z nich doskonale prezentuje się na tle cegły, która również sama w sobie może być elementem ozdobnym. Dlatego też wśród postanowień noworocznych warto umieścić i to, aby właśnie cegłę uczynić ważnym motywem w aranżacji wnętrz.

Szybka metamorfoza wnętrza za pomocą dekoracyjnych paneli ściennych

Mogą być efektowną alternatywą dla farby i tapety. Z ich pomocą uzyskamy na ścianie modny efekt starej cegły, bielonej deski lub miedzianej blachy. Na dodatek są łatwe w montażu. Panele dekoracyjne to jedna z najciekawszych propozycji, gdy myślimy o szybkiej metamorfozie domowych przestrzeni.


Stron: 120 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 23832 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >