Zbieraczka i zrywacza do owoców ułatwią zbiory w ogrodzie

Zbieraczka i zrywacza do owoców ułatwią zbiory w ogrodzie

Wraz z nadejściem lata nadszedł czas zbiorów owoców w naszych ogrodach. Jednak nie zawsze rosną na tyle nisko, by można było po nie swobodnie sięgnąć. Z kolei te, które spadły z drzew są często ciężkie do zebrania i obciążają plecy. Prezentujemy dwa rozwiązania, które pomogą w obu przypadkach zebrać wygodnie plony z ogrodu. Czytaj dalej

 

 

Dla wygodnickich

 Nie musimy już czekać na opad owoców ani wspinać się po drabinie. GARDENA combisystem - zrywaczka do owoców zapewni nam bezproblemowe zbieranie owoców. Owoce odcięte za pomocą ostrza wykonanego z nierdzewnej stali szlachetnej możemy w optymalny sposób zbierać do bawełnianego worka. Nie musimy się przejmować jego zabrudzeniem, ponieważ materiał nadaje się do prania. Zrywaczka wyposażona jest w teleskopowy trzonek, który umożliwia zrywanie bez użycia drabiny, a bezstopniowo regulowane złącze gwarantuje pełną regulację kąta pracy. 


zrywaczka do owoców

Zbieraczka do owoców - NOWOŚĆ

GARDENA wprowadziła na rynek zbieraczkę do owoców, która umożliwia zbieranie opadłych z drzew owoców, bez konieczności schylania się. Bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób mających problemy z plecami lub kolanami. Zbieraczka jest kompatybilna z trzonkami GARDENA combisystem. Dzięki elastycznym plastikowym rozpórkom możliwe jest zbieranie owoców o wielkości od 4 do 9 cm. Nie ma znaczenia, czy zbiera się orzechy włoskie, czy jabłka – wystarczy najechać na nie obrotowym koszem i już wpadają do środka.

 

Czytaj również: Sprawne mocowania wokół domu i ogrodzie za pomocą wkrętów, kołków rozporowych i ramowych

 

zbieraczka do owoców

 

Czytaj również: Bezpieczna drabina do prac w ogrodzie i wokół domu


 
Źródło: mwm PR / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Trawnik zawsze modny Liczba postów: 37 Grupa: Zagospodaro... Super, ja nasiona traw zawsze kupuję tutaj: https://dlaogrodnika.pl/24-trawy :))
  • plaga kretów Liczba postów: 30 Grupa: Zagospodaro... U mnie wystarczy coś takiego: https://dlaogrodnika.pl/krety-i-nornice/ 6297-odstraszacz-kretow-sloneczny-z-diod a-floraland-5904842051075.html :-)
  • jak pozbyć się komarów z działki?? Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W domu mam coś takiego: https://dlaogrodnika.pl/owady-latajace-i -biegajace/3524-elektrofumigator-na-koma ry-dwufunkcyjnywklad-agrecol-59023410094 74.html, miałem....
  • Oczko wodne w ogrodzie - Jakie folie kupić Liczba postów: 7 Grupa: Zagospodaro... Ja ostatnio też kupiłem taki preparat jeszcze i chciałbym napisać że bardzo dobry do oczek wodnych: https://dlaogrodnika.pl/dla-ryb/9545-pre parat-do-oczek-wodny...
  • Ogrodzenie działki Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... A może taka o siatka: https://dlaogrodnika.pl/meble-i-dekoracj e/11292-siatka-kontenerowa-12m-x-25m-cza rna-5907726307084.html ?

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17671 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >