Zbieraczka i zrywacza do owoców ułatwią zbiory w ogrodzie

Zbieraczka i zrywacza do owoców ułatwią zbiory w ogrodzie

Wraz z nadejściem lata nadszedł czas zbiorów owoców w naszych ogrodach. Jednak nie zawsze rosną na tyle nisko, by można było po nie swobodnie sięgnąć. Z kolei te, które spadły z drzew są często ciężkie do zebrania i obciążają plecy. Prezentujemy dwa rozwiązania, które pomogą w obu przypadkach zebrać wygodnie plony z ogrodu. Czytaj dalej

 

 

Dla wygodnickich

 Nie musimy już czekać na opad owoców ani wspinać się po drabinie. GARDENA combisystem - zrywaczka do owoców zapewni nam bezproblemowe zbieranie owoców. Owoce odcięte za pomocą ostrza wykonanego z nierdzewnej stali szlachetnej możemy w optymalny sposób zbierać do bawełnianego worka. Nie musimy się przejmować jego zabrudzeniem, ponieważ materiał nadaje się do prania. Zrywaczka wyposażona jest w teleskopowy trzonek, który umożliwia zrywanie bez użycia drabiny, a bezstopniowo regulowane złącze gwarantuje pełną regulację kąta pracy. 


zrywaczka do owoców

Zbieraczka do owoców - NOWOŚĆ

GARDENA wprowadziła na rynek zbieraczkę do owoców, która umożliwia zbieranie opadłych z drzew owoców, bez konieczności schylania się. Bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób mających problemy z plecami lub kolanami. Zbieraczka jest kompatybilna z trzonkami GARDENA combisystem. Dzięki elastycznym plastikowym rozpórkom możliwe jest zbieranie owoców o wielkości od 4 do 9 cm. Nie ma znaczenia, czy zbiera się orzechy włoskie, czy jabłka – wystarczy najechać na nie obrotowym koszem i już wpadają do środka.

 

Czytaj również: Sprawne mocowania wokół domu i ogrodzie za pomocą wkrętów, kołków rozporowych i ramowych

 

zbieraczka do owoców

 

Czytaj również: Bezpieczna drabina do prac w ogrodzie i wokół domu


 
Źródło: mwm PR / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17718 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >