Wnętrza – lista artykułów

Minimalizm we wnętrzu remedium na nieporządek

Średnio ponad 200 godzin w ciągu roku poświęca się na sprzątanie w domu – wyrzucanie śmieci, wycieranie kurzy oraz przekładanie przedmiotów z miejsca na miejsce. Czy życie, w którym nie trzeba sprzątać albo sprząta się rzadko, nie wydaje się wspaniałe? Jest to możliwe dzięki minimalizmowi, czyli nietypowemu narzędziu zmieniającym podejście do przedmiotów i organizacji przestrzeni w domu.

Propozycje dekoracji stołu na przyjęcie komunijne

Już niedługo Twoje dziecko idzie do pierwszej komunii świętej, a Ty zastanawiasz się, jak udekorować stół na rodzinny obiad. Masz wątpliwości, czy wszystkie tkaniny i dodatki muszą być białe? Przyjęcie komunijne, choć pozornie podobne do innych domowych imprez, rządzi się swoimi prawami. Sprawdź, o czym mowa, aby uniknąć niepotrzebnego faux pas.

Wady i zalety posadzek anhydrytowych

Podczas budowy lub remontu domu należy zwracać dużą uwagę na jakość materiałów, które służą do jego wykończenia. Od nich zależy nie tylko komfort użytkowania pomieszczeń, ale także trwałość i wytrzymałość poszczególnych elementów budowy. W tym artykule skupimy się na konkretnym rodzaju materiału, który jest niezbędny do początkowego etapu prac wykończeniowych - wykonania posadzki. Wylewki anhydrytowe, ze względu na wytrzymałość i szybkość aplikacji należą do jednych z najczęściej wybieranych prze klientów. O wadach i zaletach posadzek anhydrytowych można przeczytać poniżej.

Deski sedesowe z funkcją mycia

Nowoczesne rozwiązania dedykowane pomieszczeniom łazienkowym muszą sprostać wysokim wymaganiom użytkowników zarówno w zakresie komfortu jak i bezpieczeństwa oraz higieny. Przykładem produktów idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników są deski sedesowe z funkcją mycia, zapewniające wysoki komfort obsługi, wyróżniają się przemyślaną formą i pięknym, dopracowanym wzornictwem.

5 najbardziej popularnych aranżacji mieszkań, które nie są już oryginalne

Kupując mieszkanie, każdy chce jak najlepiej zaaranżować przestrzeń. Z reguły wybieramy rozwiązania, które podpatrzyliśmy w katalogach lub w innych domach i mieszkaniach.Zebraliśmy pięć najbardziej popularnych elementów aranżacji. Możesz skorzystać z tych pomysłów, jednak wiedz jedno – nie będziesz oryginalny.

Aranżacja łazienki w stylu retro - jaka armatura i dodatki?

Elegancka przestrzeń łazienkowa zachwyca oryginalnym wystrojem i przytulną atmosferą. Wyrafinowane kształty sprzętów i pozłacane dodatki świetnie prezentują się na tle białych ścian i biało-czarnej podłogi w formie szachownicy. Przez okno tarasowe do pomieszczenia dociera dzienne światło, które optycznie je powiększa i znakomicie eksponuje znajdujące się w nim elementy, użytkownikom zaś pozwala na przyjemny wypoczynek z widokiem na rozkwitającą za oknem przyrodę. Wieczorem zasłonięte ozdobną tkaniną okno, umożliwia stworzenie wyjątkowego nastroju sprzyjającego relaksowi. Zwłaszcza jeśli we wnętrzu płoną naturalne świece z wosku pszczelego, a przestrzeń wypełnia niezwykły zapach olejków eterycznych rozpylonych w kominku aromaterapeutycznym.

Mały detal może odmienić kuchnię - wystarczy wymienić uchwyty w szafkach

Nowa kuchnia w jeden weekend? To możliwe. Podpowiadamy sposoby, które przynoszą naprawdę błyskawiczne efekty.

Meble w ciemnym kolorze – jak je aranżować?

Nadają stylu, powagi i szyku. Ciemne meble same w sobie znacząco wpływają na ogólne postrzeganie pomieszczenia, ale przy odpowiednich zabiegach aranżacyjnych można z nich wyciągnąć jeszcze więcej potencjału. Jak to zrobić?

Najważniejsze informacje o bateriach elektronicznych - dlaczego warto zamontować je w domu?

W dobie nieustającego postępu technologicznego nie dziwią nas już inteligentne sprzęty domowe. Urządzenia odpowiednio zaprogramowane potrafią samodzielnie gotować, sprzątać a nawet regulować temperaturę wnętrza, dopasowując ją do warunków panujących na zewnątrz. Powszechna staje się także armatura sanitarna, która dzięki zastosowanej w niej innowacyjnej technologii pozytywnie wpływa na środowisko. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o bateriach elektronicznych?

Smog – jak powstaje, jak się przed nim chronić?

Zanieczyszczone powietrze staje się obecnie coraz bardziej palącym problemem nie tylko europejskich metropolii, ale przede wszystkim polskich. Na stan powietrza powinni szczególnie zwracać uwagę: osoby starsze, kobiety w ciąży, dzieci i młodzież poniżej 25 roku życia, a także osoby z zaburzeniami funkcjonowania układy oddechowego, chore na astmę i choroby alergiczne skóry i oczu.


Stron: 935 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17906 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >