Akcesoria kuchenne – lista artykułów

Wyposażenie kuchenne - puchary do podawania deserów

Dla każdego smakosza i estety finezyjne puchary Fortuna powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni. Przede wszystkim to, co je wyróżnia to wyszukany kształt. Pojemne, stożkowate naczynie przypomina bardziej ozdobny róg niż tradycyjny pucharek do podawania deserów.

Urządzanie kuchni - Porządek w zasięgu ręki

Gallery to system relingów i akcesoriów, które pozwalają optymalnie zagospodarować obszar wokół zlewozmywaka, a tym samym zyskać więcej przestrzeni i swobody w kuchni.

Jaki rodzaj szklanek? - Szkło zawsze trendy

Wydawałoby się, że szkło to wynalazek ostatnich stuleci, tymczasem okazuje się, że najstarsze szklane przedmioty mają ponad 9000 lat. Choć minęło już tyle czasu, szkło niewiele straciło na popularności.

Zastawa i akcesoria kuchenne - wielka rola niewielkich pomocników

Kuchnia to królestwo akcesoriów o niewielkich rozmiarach, bez których nie można wyobrazić sobie komfortowego przygotowywania oraz przechowywania potraw. W szufladach i szafkach kryją się dziesiątki niedocenianych pomocników, których wartość objawia się wtedy, gdy nagle okazuje się, że… ich brakuje.

Porcelana w domu: serwis obiadowy Zefir

Dla ceniących klasyczną elegancję marka Vittore Comforto stworzyła serwis obiadowy Zefir. Delikatne, złote zdobienia i subtelne ornamenty w formie listków przywołują na myśl piękną polską złotą jesień.

Czym czyścić sprzęty kuchenne?

Jednym z najprzyjemniejszych momentów zaraz po zakupie nowych urządzeń kuchennych jest blask jakiego nabiera kuchnia wraz z nowym zlewozmywakiem, połyskującą baterią oraz jeszcze lśniącym blatem. Nie musi to być radość krótkotrwała. Prawidłowe czyszczenie oraz konserwacja sprzętu pozwoli zachować „efekt nowości” na długo.

Ekologicznie w kuchni - sortownik odpadów

Chcesz też zrobić coś dla środowiska i zacząć segregować śmieci, ale kilka worków o różnym przeznaczeniu psuje Twoje poczucie estetyki. Jest na to pewien sprytny sposób. Sortownik odpadów to naprawdę dobre rozwiązanie.

Aranżacja kuchni: kuchnia w kolorach tęczy od Dekorii

Kuchnia to miejsce spotkań – szczególnie w dużych domach to właśnie tu najczęściej możemy natknąć się na któregoś z domowników, napić wspólnie kawy i porozmawiać. Jej urządzenie ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie

Jaką zastawę ceramiczną wybrać? Nową ceramikę stołowa LEAH holenderskiej marki Ter Steege

Wszystko to za sprawą sugestywnej dekoracji, którą są tym razem urokliwe gałązki ostrokrzewu


Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31  ▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18309 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >