Budowa nowej hali magazynowej

Budowa nowej hali magazynowej

Holland Tank Service Sp. z o.o., holenderska firma transportowa, prowadzi nową inwestycję związaną z budową hali magazynowej o pow. 1530 m2 w Pomarzanowicach k/Poznania. Amwin – Projektant i Kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców, zajmuje się kompleksowym wykonaniem obiektu zgodnie ze standardem obiektów przemysłowych Qamwin. Czytaj dalej

 

Holland Tank Service Sp. z o.o. to firma transportowa, której początki działalności sięgają 1899 roku, kiedy to została założona spółka-matka o nazwie Dekker z siedzibą w Holandii. Przedsiębiorstwo zajmuje się magazynowaniem olejów roślinnych oraz tłuszczy. Obecnie spółka posiada 85 podgrzewanych zbiorników, z całą infrastrukturą do obsługi
i magazynowania produktów spożywczych oraz technicznych pochodzenia roślinnego. Ze względu na fakty, że klienci firmy Dekker rozszerzyli swoją działalność poza granicę Holandii, poszukiwali wsparcia logistycznego oraz możliwości magazynowania ich produktów.

 

Czytaj również: Budowa Biurowca Promenady Zita

 

W związku z powyższym przedsiębiorstwo Dekker wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowało się wykorzystać swoją wiedzę, jak i doświadczenie, tworząc bazę magazynową w Polsce. Nowe przedsięwzięcie nosi nazwę Hollland Tank Service i jest zlokalizowanie  w Pomarzanowicach  K/Poznania. Inwestycja zostanie kompleksowo zrealizowana przez firmę Amwin – lidera w branży budowlanej w segmencie hal i biurowców. Nowy obiekt o powierzchni 1530 m2 zlokalizowany będzie  na terenie istniejącego zakładu firmy. Hala zostanie zrealizowana w oparciu o rozwiązania z projektu budowlanego dostarczonego przez Inwestora, na podstawie którego biuro projektowe firmy Amwin przygotuje projekt wykonawczy z uwzględnieniem standardu Qamwin.

 

Czytaj również: Prace przy wykopie części podziemnej Royal Wilanów

 

Obiekt będzie służył do przechowywania lecytyny słonecznikowej – w konsystencji sypkiej, jaki i płynnej, stąd wymagane będzie pomieszczenie, w którym utrzymywana będzie temperatura na poziomie około 80 stopni Celsjusza. Na obiekcie zostaną wykorzystane rozwiązania technologiczne, które zapewnią właściwe przechowywanie i logistykę przechowywanych materiałów. Dodatkowo w celu zapewnienie trwałości obiektu, zostały zaproponowane kątowniki wykańczające narożniki bram wjazdowych, w celu zabezpieczenie obiektu przed ewentualnymi uszkodzeniami, wynikającymi z ruchu transportu drogowego. W celu zapewnienia najwyżej jakości oraz estetyki wykonania obiektu, inwestycja zostanie zrealizowana przez własne zespoły pracowników fizycznych firmy Amwin.

 

Czytaj również: Elegancka inwestycja biznesowa

 

Amwin – projektant i wykonawca hal oraz biurowców, jest odpowiedzialny za kompleksowe wykonanie obiektu wraz z płytą fundamentową pod zbiornik ppoż., a także dostawę zbiornika i urządzeń towarzyszących. W zakresie kompleksowej realizacji hali zostanie wykonana infrastruktura wewnętrzna związana z procesem technologicznym, a także niezbędna infrastruktura zewnętrzna w tym drogi i plac manewrowy.

Źródło: Amwin / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18523 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >