Czy SharePoint może być przyjazny?

Czy SharePoint może być przyjazny?

Odpowiedź na to pytanie będzie można poznać już 23 września podczas cyklu bezpłatnych konferencji „Przyjazny SharePoint” organizowanych przez Intratic. W ciągu kolejnych 4 dni, eksperci i praktycy rozwiązań dla cyfrowego środowiska pracy będą dzielić się swoim doświadczeniem kolejno w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Trwa rejestracja na to wydarzenie.

 

– Zaprojektowaliśmy konferencję z myślą o ludziach, którzy chcą usprawnić procesy biznesowe w swoich firmach. Chcemy stworzyć społeczność gotową do wymiany wiedzy, złożoną z jednej strony z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z technologiami Microsoft, a z drugiej – biznesu reprezentowanego przez Dyrektorów i Managerów IT. To nasz pierwszy tego typu cykl dedykowany w całości osobom ze struktur IT – wyjaśnia Grzegorz Rudno-Rudziński, CEO Intratic – organizatora wydarzenia.

 

Od 23 września, dzień po dniu specjaliści m.in. takich marek jak Kodak Alaris czy Microsoft spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami w 4 polskich miastach, by opowiedzieć o tym, jak skutecznie optymalizować i rozwijać biznes dzięki rozwiązaniom digital workplace opartym o technologie SharePoint. Osią prelekcji będzie tematyka tworzenia rozwiązań użytecznych, funkcjonalnych i przyjaznych użytkownikom.

 

Czytaj również: Zapraszamy do studiowania na kierunku BUDOWNICTWO w MWSLiT we Wrocławiu.

 

 

 

 

Czytaj również: Szkolenia dotyczące wprowadzenia oznakowania CE

 

 

Uczestnicy spotkań usłyszą m.in. o elementach, które w istotny sposób mogą poprawić wykorzystanie środowiska SharePoint w każdej firmie, czy wizji biznesowych korzyści wynikających z wdrażania Workflow.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja przez formularz na stronie wydarzenia – www.roadshow.intratic.eu. Na roadshow zaprasza organizator – Intratic wraz z Partnerem – Kodak Alaris oraz patronami medialnymi – decyzje-IT.pl, erp-view, erp24.pl, Magazyn IT, Itwiz, RESELLER News oraz IT Polska News.

 2014-08-21
Źródło: unity / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19217 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >