Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejną inwestycję

Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejną inwestycję

Dyskretna elegancja osiedla Przy Ratuszu podkreślona przez modernistyczną architekturę inspirowana jest aktualnymi trendami w budownictwie mieszkaniowym.

Dom Development wprowadza do sprzedaży dziewiątą inwestycję w tym roku i pierwszą na terenie Lewobrzeżnej Warszawy

Dom Development SA, wiodący deweloper na polskim rynku, rozpoczął budowę oraz sprzedaż mieszkań na osiedlu Przy Ratuszu, usytuowanym przy ul. Górczewskiej 228 na warszawskim Bemowie. Na osiedlu powstanie łącznie 465 mieszkań w najbardziej atrakcyjnych i poszukiwanych metrażach. Planowane oddanie do użytku inwestycji to II kwartał 2012 roku.

Dyskretna elegancja osiedla Przy Ratuszu podkreślona przez modernistyczną architekturę inspirowana jest aktualnymi trendami w budownictwie mieszkaniowym. Proste bryły budynków doskonale wpiszą się w nowoczesne otoczenie. Dodatkowe efektowne przeszklenia elewacji od ul. Górczewskiej pełnić będą funkcję dźwiękoszczelną i dekoracyjną. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe.

 


Większość mieszkań dostępnych jest w programie Rodzina na swoim. Klienci mają również możliwość skorzystania z profesjonalnej porady kredytowej pracowników Działu Doradztwa Kredytowego Dom Development, którego działanie legitymizuje pozytywna rekomendacja Komisji Nadzoru Finansowego.

Przy Ratuszu to nowoczesne osiedle, o wysokości budynków od IV do VIII kondygnacji, w których łącznie powstanie 465 mieszkań w wygodnych i praktycznych rozkładach o średniej powierzchni blisko 51 m2. Najmniejsze mieszkanie to mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28,9 m2, natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,3 m2. Blisko 79% wszystkich mieszkań w tej inwestycji to mieszkania 1-3-pokojowe w najbardziej popularnych metrażach od 29 do 62 m2. Przedział cenowy mieszkań będzie kształtował się od 6 320 do 8750 zł/m2.

Osiedle „Przy Ratuszu” wyróżni się starannie zakomponowaną bujną i wielogatunkową zielenią na wewnętrznych dziedzińcach z interesującymi elementami małej architektury. Na terenie inwestycji powstaną również bezpieczne place zabaw oraz będące własnością osiedla chronione parki.


Pod inwestycją znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, w której przewidziano w sumie 458 miejsc garażowych: 412 miejsc, 10 miejsc ze schowkiem, 34 garaże rodzinne oraz 2 garaże rodzinne ze schowkiem. Na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców powstaną również miejsca postojowe naziemne. Dodatkowo w hali garażowej oraz na piętrach zaplanowano ogółem 97 komórek lokatorskich.


Dyskretna elegancja

Osiedle będzie bardzo ładnie i elegancko dopracowane - wszystkie wspólne elementy osiedla Przy Ratuszu będą wykonane z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, które podkreślą standard inwestycji. Portale nowoczesnych wind zostaną pokryte płytami lakierowanymi, natomiast na drzwiach mieszkań pojawią się nietypowe oznakowanie z czarnych, błyszczących liter. Wnętrze budynku będzie efektownie oświetlone przez kolorowe wiszące lampy na parterach budynku i plafony na pozostałych kondygnacjach. Dyskretną elegancję podkreślą też okładziny w kolorze drewna i wejścia do klatek ozdobione wystającymi kubikami z podświetlanego mlecznego szkła.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami Bemowa oraz z Centrum miasta. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z wielu linii tramwajowych i autobusowych, ponieważ w pobliskim sąsiedztwie usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej. W przyszłości obok osiedla będzie stacja metro Lazurowa.

Autorem projektu Osiedla Przy Ratuszu jest pracownia Mojka Sojka Architekci.

„Osiedle Przy Ratuszu to nasza dziewiąta inwestycja wprowadzona w tym roku. Sukcesywnie realizujemy nasze plany i mam nadzieję, że niedługo będę mógł Państwa poinformować o kolejnych nowych projektach. Wszystko będzie zależało jednak od sytuacji rynkowej, którą bardzo dokładnie obserwujemy. Wprowadzając nowe inwestycje chcemy mieć pewność, że zarówno nasze projekty, jak i ich lokalizacje będą dobrze odebrane przez klientów” - powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

„Nasz nowy projekt Przy Ratuszu, to wyjątkowe połączenie dyskretnej elegancji oraz nowoczesnej architektury. Jest to osiedle położone bardzo blisko centrum Warszawy, na terenie Bemowa, które bardzo dynamicznie rozwija się. Przyszli mieszkańcy tego osiedla będą mieli blisko wszelkie atrakcje stolicy, ale również pełną infrastrukturę na wyciągnięcie ręki” - dodał Jarosław Szanajca.

 

Źródło: M+G / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 87

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >