Jakie klamki drzwiowe pasują do wnętrza kuchni? Oryginalne designy

Jakie klamki drzwiowe pasują do wnętrza kuchni? Oryginalne designy

Firma Kuchinox wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele klamek drzwiowych. Oba o oryginalnym i ciekawym designie. Model Laura zyska rzeszę zwolenników wśród tradycjonalistów, u których każdy element domu jest przemyślany, dopasowany i wybrany z niezwykłą dbałością. Czytaj dalej

Uniwersalny matowo-czarny kolor klamki, połączony z błyszczącymi elementami z chromu świetnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze, nadając drzwiom elegancji i szyku. Oprócz wytwornego wyglądu klamki Laura są wygodne w użyciu, lekkie, wykonane z niezwykle trwałego materiału i łatwe w montażu. Model Laura dostępny jest na szyldach w wielu wariantach. Dzięki temu łatwo dobrać i zastosować odpowiedni typ klamki do wybranych drzwi, na przykład do drzwi pokojowych z kluczem, do drzwi wejściowych z wkładką na zamek lub drzwi od ubikacji.

 

Miłośnikom oryginalnych kształtów, nadających wnętrzu niebanalny wygląd z pewnością przypadnie do gustu drugi proponowany przez Kuchinox model klamki - Eliza. Nieco fantazyjny a zarazem elegancki, kształt klamki Eliza będzie stanowił wspaniały element dekoracyjny drzwi. Nowoczesne, wykonane z lekkiego i trwałego chromu z satynowymi detalami, klamki Eliza są łatwe w montażu. Klamka Eliza, podobnie jak model Laura, dostępna jest na szyldach w wielu wariantach.

 

Źródło: PR Solution / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17888 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >