Kamień węgielny został wmurowany pod inwestycją Wola Tarasy

Kamień węgielny został wmurowany pod inwestycją Wola Tarasy

21 czerwca br. na warszawskiej Woli odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nową inwestycję mieszkaniową Wola Tarasy. W wydarzeniu udział wzięli znamienici goście, m.in. Ambasador Królestwa Belgii oraz przedstawiciele dewelopera, Batipont Immobilier S.A. Oddział w Polsce i generalnego wykonawcy, CFE Polska. Czytaj dalej

 

Nowa inwestycja o łącznej powierzchni 7446,05 mpowstanie na ul. Obozowej i znajdzie się w niej 159 mieszkań o różnym metrażu. Prace nad budową rozpoczęly się w maju 2013 r., a zakończone zostaną pod koniec 2014 r. Z dniem 21 czerwca ruszyła sprzedaż apartamentów z tarasami, czyli najbardziej ekskluzywnych mieszkań w budynku. Tarasy mają wielkość od 50 do 165 m2  i położone są na dwóch poziomach: z pierwszej części przy mieszkaniu można przejść na fragment znajdujący się na dachu.

 

Czytaj również: Polski projektant mody urządzi apartament w Mielnie

 

Zieleń warszawskiej Woli stanowiła doskonałą scenerię dla uroczystości wmurowania kamienia węgielnego, na którą przybyli m.in. Ambasador Królestwa Belgii, Raoul Delcorde, Dyrektor Generalny dewelopera BPI Polska, Andrzej Wójcik oraz Dyrektor Generalny spółki CFE Polska, Bruno Lambrecht, generalnego wykonawcy projektu. W wydarzeniu wzięli również udział przedstawiciele przyszłych mieszkańców budynku. Goście złożyli podpisy na akcie erekcyjnym, a poświęcenia placu budowy dokonał proboszcz parafii św. Józefa Oblubieńca.  W naszej codziennej pracy kierujemy się maksymą: Starajcie się walczyć o coś, a nie z czymś – zaznaczał Andrzej Wójcik, Dyrektor Generalny BPI Polska. Skupiamy się zatem na walce o klienta i jego komfort oraz najwyższą jakość usług. Takie podejście sprawia, że budynek, który powstanie w tym miejscu, będzie bezpiecznym domem dla jego lokatorów.

 

 

Wyznacznikiem każdej realizowanej przez nas inwestycji jest jakość, o którą starannie dbamy na wszystkich etapach wykonania – podkreślał Bruno Lambrecht, Dyrektor Generalny CFE Polska. Jestem przekonany, że kiedy spotkamy się tu zimą 2014 r., otworzymy szampana wraz z zadowolonymi lokatorami. Raoul Delcorde, Ambasador Królestwa Belgii, zwrócił uwagę na znaczenie tego typu inwestycji w kształtowaniu stosunków pomiędzy Polską i Belgią: Cieszę się bardzo, że na polskim rynku działa coraz więcej belgijskich firm, takich jak grupa CFE, której częścią jest BPI. Traktuję dzisiejsze wydarzenie jako dowód na to, że Polska jest doskonale rozwijającym się rynkiem, na którym inwestycje mieszkaniowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 

Czytaj również: Zakończono ważny etap budowy osiedla Park Ostrobramska

 

Od dzisiaj każdego 21 dnia danego miesiąca w biurze sprzedaży przy ul. Obozowej 16 będą odbywały się kolejne odsłony cyklu „Spotkania przy muzyce”. Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania w Wola Tarasach będą mogli w miłej atmosferze zapoznać się ze szczegółową ofertą.

 

Wola Tarasy to budynek, w którym łącznie znajdzie się 159 mieszkań o różnym metrażu. W ofercie są zarówno 1-pokojowe studia, 5-pokojowe apartamenty oraz mieszkania kompaktowe, idealne dla rodziny. Mieszkania posiadają balkony lub duże tarasy z pięknym widokiem na pobliskie parki. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany podziemny parking, a na parterze działać będą punkty handlowe i usługowe, które zaspokoją wszystkie potrzeby mieszkańców. Budynek będzie posiadał wewnętrzny dziedziniec, dzięki któremu nabierze kameralnego charakteru. Dużą zaletą projektu jest również bliskość terenów zielonych, m.in. parku Moczydło i Sowińskiego. Osiedle będzie całodobowo chronione i monitorowane.  Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy. Niedaleko znajduje się również obwodnica miasta. 

Źródło: Media Metropolis / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 87

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >