Kilka zdarzeń w jednym miejscu, czyli zbiór tagów

Kilka zdarzeń w jednym miejscu, czyli zbiór tagów

XXI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2013 XI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2013 V Targi i Konferencja Czystej Energii CENERG 2013 III Wystawa TELETECHNIKA 2013

 

 

XXI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2013 

 

XI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2013

 

V Targi i Konferencja Czystej Energii CENERG 2013

 

III Wystawa TELETECHNIKA 2013

 

11-13 marca

 

Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI

 

Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i  Wystawa TELETECHNIKA. Na ponad 10 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce. Nowoczesne rozwiązania będą eksponowane w specjalnie przygotowanej Strefie Innowacji.

 

Na odwiedzających czeka:

- WYSTAWA WZORNICTWA studentów Akademii Sztuk Pięknych (hala nr 1)

 

- WYSTAWA POJAZDÓW Z NAPĘDEM ALTERNATYWNYM (hala nr 1)

 

- WYSTAWA prac konkursowych ŚWIATŁO DLA.. (hala nr 1)

 

- WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI (13 marca)

 

- Koło fortuny ELEKTROTRENDY

 

- GRA TARGOWA - konkurs dla odwiedzających

 

- Spotkanie dotyczące współpracy Polsko-Chinskiej (11 marca, g. 12:00, hala nr 4)

 

Targom towarzyszy 11 szkoleń, seminariów i warsztatów organizowanych przy współpracy m. innymi z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Izbą Architektów RP, Stowarzyszeniem Architektów RP, Instytutem Energii Odnawialnej, Mazowiecką Agencją Energetyczną, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI. Wśród nich, na uwagę zasługują spotkania organizowane dla środowiska architektów, projektantów i aranżerów wnętrz :

 

- Izba Architektów RP oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich zaprasza architektów i projektantów na piętnaste już spotkanie projektantów oświetlenia z przedstawicielami świata architektury - warsztat ARCHITEKTURA * ŚWIATŁO* PRZESTRZEŃ 2013. Z okazji jubileuszu 15-lecia spotkań, seminarium ma formę panelu dyskusyjnego (12 marca, sala C1,  I piętro).

 

Wprowadzeniem do dyskusji będą prezentacje dokonań środowiska młodych, doświadczonych warszawskich i śląskich architektów. Przedstawiciele trzech studiów architektonicznych WWAA, Medusagroup oraz Goczołowie & Grąbczewscy zaprezentują swoje projekty i realizacje oraz podzielą się swoimi refleksjami na temat tworzenia obiektów o indywidualnym wyrazie i niepowtarzalnym klimacie oraz dopełnieniem architektury przez małe formy.

 

Spotkanie uświetnią dwie prezentacje sposobów kreowania przestrzeni architektonicznej za pomocą  sprzętu oświetleniowego nowej generacji. Jedną z nich będzie pierwsza w Polsce prezentacja innowacyjnego systemu Highlighter-Dl kanadyjskiej firmy GVA. W ramach spotkania  odbędzie się wręczenie Nagród w kreatywnym konkursie dla młodych architektów, designerów, twórców „Rytm światła a sposób formowania przestrzeni mieszkalnych”.

 

- Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w dwudniowym seminarium

 

Technologia LED i OLED - zastosowanie, możliwości, ograniczenia, przyszłość 12 i 13 marca.

 

Konferencja Technologia LED i OLED to jedno z najważniejszych wydarzeń Targów ŚWIATŁO 2013. Udział w spotkaniu wezmą przedstawiciele czołowych polskich i światowych producentów cheepów, układów zasilających i sterujących, LEDowych opraw oświetleniowych oraz  układów pomiarowych.

 

- 11 marca przedstawiciele samorządów lokalnych tradycyjnie spotkają się na seminarium poświęconym nowym rozwiązaniom oświetlenia dróg oraz terenów miejskich, które połączone jest z uroczystością wręczenia nagród w Konkursie na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2012 roku.

 

 

- Również 11 marca wręczone zostaną nagrody w konkursach na Najlepszy Wyrób Targów i na Innowacyjny Wyrób Targów. W pierwszym konkursie nagrody główne funduje Prezydent Lech Wałęsa, w drugim zaś przyznawane są I, II i III Nagrody Ministra Gospodarki.

 

- Tego samego dnia Targów odbędzie się Seminarium „Jak zwiększyć sprzedaż sklepów i salonów meblowych? Kompendium wiedzy dla właścicieli i managerów salonów meblowych”

 

Uczestnicy spotkania poznają odpowiedzi na pytania:

 

Jak zwiększyć sprzedaż?

 

Jak prezentować towar?

 

Co zrobić, by sprzedać temu samemu klientowi więcej produktów?

 

Jak zwiększyć liczbę osób odwiedzających salon meblowy?

 

Gościem specjalnym spotkania będzie dr Marek Borowiński.

 

2013-03-12
Źródło: Agencja SOMA / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18920 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >