Kupno działki budowlanej - porady – lista artykułów

Malownicze tereny otaczające wieś i jezioro Blanki na Warmii - świetne miejsce na inwestycję

Kraina Tysiąca Jezior skrywa niejeden sekret. Może właśnie dlatego jest tak chętnie odwiedzana, a jej tajemnice zgłębiane przez turystów, nie tylko z Polski, ale też z zagranicy. Jedną z takich zagadek jest wieś Blanki, której mieszkańcy, dzięki symbiozie z naturą, tworzą niesamowite preparaty z okolicznych ziół.

Czy wiesz jak wybrać projekt domu?

Decyzja podjęta – kupujesz dom. To inwestycja na lata, dlatego ważne jest, aby została dobrze przemyślana. Wśród setek ofert trudno zdecydować się na odpowiedni projekt. Zanim wybierzesz najlepsze rozwiązanie dla Twojej rodziny, zwróć uwagę na kilka istotnych elementów, dzięki którym będziesz się cieszyć mieszkaniem dostosowanym idealnie do potrzeb Twoich i Twoich bliskich.

Ceny działek budowlanych w Krainie Tysiąca Jezior.

Co sprawia, iż ludzie decydują się na budowę domu? Zwykle motywuje ich do tego poszukiwanie większego komfortu i pragnienie zyskania prywatności dla swojej rodziny. Część osób, zwłaszcza mieszkańców największych aglomeracji, spełnia także marzenia o zamieszkaniu w zupełnie nowym miejscu, do którego nie dociera wielkomiejski zgiełk, tłok i pośpiech.

Nowelizacja Ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego - ostatni dzwonek na kupno ziemi rolnej

1 maja 2016 r. wejdzie w życie nowelizacja Ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego. Ustawa „ma na celu przeciwdziałanie rozdrobnieniu gospodarstw rolnych oraz ułatwienie w powiększaniu rodzinnych gospodarstw indywidualnych”. Efektem ubocznym ustawy będzie blokada obrotu inwestycyjnego ziemią rolną

Kupno działki rekreacyjnej - jakie to koszty?

Powoli nam wszystkim zaczyna udzielać się magia Świąt Bożego Narodzenia. Pięknie przystrojone ulice, dźwięk kolęd słyszanych na każdym kroku oraz przedświąteczna krzątanina, by zdążyć przed wigilią ze wszystkimi obowiązkami. Dla części Polaków, a zwłaszcza tych, którzy mieszkają w dużych miastach, jest to również okazja do wyjazdu i spędzenia świąt z dala od wszechobecnego, wielkomiejskiego zgiełku.

Jakie są ceny działek na Warmii i Mazurach

Warmia i Mazury są uznawane za jeden z najpiękniejszych regionów w naszym kraju. Piękny krajobraz, stosunkowo niskie ceny gruntów i duży potencjał inwestycyjny – te trzy czynniki powodują, że warto zastanowić się nad zakupem swojego kawałka ziemi właśnie na Mazurach.

Jak drony mogą pomóc w kupnie działki.

Nowinki techniczne odgrywają obecnie bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Przykładem są, popularne ostatnio, drony. Te bezzałogowe statki powietrzne są coraz częściej wykorzystywane przy promocji nieruchomości. Bardzo często dzięki ujęciom z drona jesteśmy w stanie dostrzec prawdziwy potencjał danej nieruchomości. Ma to szczególne znaczenie przy zakupie gruntów.

Jakich pułapek należy się wystrzegać podczas kupowania działki budowlanej

Zakup nieruchomości gruntowych jest obecnie jednym z bezpieczniejszych wariantów inwestycyjnych, oczywiście pod warunkiem, że kupujemy sprawdzony produkt. W przeciwnym razie zostaniemy dosłownie - ,,wyprowadzeni w pole”.

Chcesz zainwestować w ziemię? Oto najlepsze propozycje.

Inwestowanie w nieruchomości gruntowe staje się coraz modniejszą formą lokowania kapitału. Wbrew pozorom nie jest to najprostszy temat. Ziemia ziemi nie równa i nie mowa tu o klasyfikacji gruntów, lecz o potencjale inwestycyjnym. Co warto wybrać, aby zarobić? Podpowiadamy.

O czym trzeba wiedzieć kupując ogródek działkowy?

Sezon wypoczynkowy już dawno za nami. To nienajgorszy moment by pomyśleć już o kolejnym. W serwisach ogłoszeniowych cały czas można bowiem znaleźć wiele ofert sprzedaży ogródków działkowych.


Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18916 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >