Nowe salony RuckZuck w Polsce oraz na Litwie i Węgrzech

Nowe salony RuckZuck w Polsce oraz na Litwie i Węgrzech

Na mapie punktów handlowych RuckZuck wciąż pojawiają nowe miejscowości, zarówno w kraju jak i za granicą. Do sieci dołączyły już trzy nowe salony - w Kownie na Litwie oraz w Fertod i Baji na Węgrzech. Z końcem lutego ruszą ponadto punkty handlowe na terenie Polski w Złotoryi i Pajęcznie. Czytaj dalej

RuckZuck to jeden z największych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku europejskim. Obecnie działa już ponad 140 salonów firmowych sieci. Z miesiąca na miesiąc przybywa przedsiębiorców zainteresowanych współpracą opartą na jasnych i przejrzystych regułach Systemu Partnerskiego.

RuckZuck w Pajęcznie i w Złotoryi

Otwarcie 6 punktu handlowego w województwie łódzkim - tym razem w Pajęcznie - zaplanowane jest na koniec lutego br. Salon Mariusza Chłopasia zlokalizowany będzie przy ulicy Wieluńskiej, nieopodal drogi krajowej numer 42.

- Decyzja o podjęciu współpracy na zasadach Systemu Partnerskiego z siecią RuckZuck to dla mnie duża szansa na rozwój w branży wnętrzarskiej i budowlanej. Sprzyjać temu będzie również atrakcyjna - dla większości mieszkańców okolicznych miejscowości - lokalizacja salonu -– mówi Mariusz Chłopaś.

Opinię o korzystnych zasadach współpracy podziela Edward Posadowski, właściciel nowopowstającego salonu RuckZuck w Złotoryi. Punkt handlowy, o powierzchni około 250 m², będzie usytuowany przy pl. Sprzymierzeńców 5. Salon zostanie otwarty na przełomie lutego i marca. Będzie to już 8 punkt sieci w województwie dolnośląskim.

Ekspansja na Litwę i Węgry

Sieć RuckZuck konsekwentnie realizuje swój plan rozwoju na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W lutym br. do istniejących już salonów na terenie Polski, Niemiec, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Rumunii, Rosji i Węgier – dołączyły dwa kolejne na Węgrzech i jeden na Litwie.

12 lutego br. swoją działalność rozpoczął pierwszy salon RuckZuck na Litwie. Otwarcie w miejscowości Kowno punktu handlowego, o łącznej powierzchni 300m2 umożliwi bogatą ekspozycję oferowanych produktów. Wiosną br. planowane jest także otwarcie kolejnego salonu na Litwie, tym razem w Wilnie. Ponadto, do dziewięciu już istniejących salonów RuckZuck na Węgrzech, dołączyły dwa kolejne - w miejscowościach Fertod i Baja. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 200 m². Na początku marca br. planowane jest także otwarcie dwóch salonów RuckZuck na terenie Węgier w miejscowościach Mako i Szeged.

W asortymencie salonów RuckZuck znajdziemy podłogi drewniane, podłogi laminowane, drzwi i ościeżnice. Bogaty i stale wzbogacany wybór modeli i wzorów pozwala na dobranie produktów odpowiadających nawet najbardziej wyszukanym gustom. W sprzedaży są również akcesoria, takie jak listwy, zamki i klamki. Ponadto w salonach można liczyć na profesjonalną poradę personelu, który na życzenie wskaże również najlepszą ekipę montażową. Sieć RuckZuck zapewnia transport zakupionych drzwi i podłóg.

 

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 536 Grupa: Trudne tema... Poszukuje profesjonalnej firmy, która posiada w ofercie farby lakiery samochodowe. Zależy mi na fachowym doradztwie i szerokiej ofercie produktów. Jak na razie....
  • Co studiować? Liczba postów: 33 Grupa: Trudne tema... Uczelnią którą warto wziąć pod uwagę wybierając dalszy etap edukacji jest https://wwsb.edu.pl/.
  • Gdzie na wczasy ? Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... My wybraliśmy Zajazd Jurajski w Podlesicach i była to bardzo dobra decyzja. Jest to bez wątpienia miejsce, które mogę każdemu polecić.
  • Firma transportowa Liczba postów: 36 Grupa: Trudne tema... Poszukuje sprawdzonej firmy z branży Warszawa Modlin transport z lotniska. Zależy mi na nowoczesnej flocie pojazdów. Niedawno znalazłam firmę Shuttle24.pl. Czy....
  • zadaszenie tarasu Liczba postów: 17 Grupa: Trudne tema... Jeśli chodzi o tarasy to najlepiej korzystać z nowoczesnych rozwiązań a takie ma ten producent https://www.drutex.pl/ Jest to lider rynku i nie zawiedzie oczeki...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18172 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >