Nowedomy.net – ruszył najnowszy serwis Polskiej Grupy Projektowej

Nowedomy.net – ruszył najnowszy serwis Polskiej Grupy Projektowej

Polska Grupa Projektowa uruchomiła nowy serwis internetowy www.nowedomy.net. Na tej stronie internetowej można znaleźć projekty domów pracowni projektowych należących do programu „Najlepsze projekty domów”.

Projekty domów są precyzyjnie podzielone na kategorie i łatwe do odnalezienia za pośrednictwem intuicyjnej wyszukiwarki. Oferowane za pośrednictwem strony projekty pochodzą od sprawdzonych i renomowanych pracowni projektowych. Co szczególnie istotne dla lubiących indywidualność, kupno projektu od Polskiej Grupy Projektowej łączy się z bezpłatną zgodą jego autora na zmiany.

Dodatkowo pomocą służą Doradcy Projektowi, którzy pomogą w wyborze najbardziej odpowiadającego klientom projektu, a jeśli jest taka potrzeba, mogą doradzać w trakcie całego procesu inwestycyjnego. Niewątpliwym plusem dla klientów jest także fakt, że każdy projekt jest bezpłatnie wysyłany i może być wymieniony lub nawet zwrócony.

Polska Grupa Projektowa istnieje od 2004 roku i od początków swojej działalności realizuje program promocji projektów architektonicznych pochodzących z wiarygodnych pracowni. Jednak jak mówi Tomasz Sadowski, Prezes Zarządu Polskiej Grupy Projektowej – naszym głównym celem jest ułatwienie Klientom dostępu do projektów najwyższej jakości, tak aby bezpiecznie i sprawnie mogli znaleźć interesujący ich projekt, przebrnąć przez proces uzyskania pozwolenia na budowę i wreszcie zbudować dom swoich marzeń. Serwis nowedomy.net z pewnością stanowi duże ułatwienia na drodze do realizacji tego celu.

Program Najlepsze Projekty Domów jest także reprezentowany na rynku wydawniczym przez katalogi z projektami domów różnych pracowni projektowych. Są to: Najlepsze Projekty Domów, Najlepsze Projekty Małych Domów oraz od 2009 roku – Polskie Projekty Domów.  

 

 

Źródło: Times Square Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • budowa domu - porady Liczba postów: 393 Grupa: Trudne tema... A co z kominkiem w salonie ? Jeżeli potrzebujesz ciekawego modelu, to wpadnij do sklepu "Kratki, maja tam naprawdę spory wybór kominków. Bez problemu dobierzesz...
  • Jak spędzasz swój wolny czas? Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Jeśli lubisz obstawiać mecze, na pewno pokochasz mobilne gry kasynowe. Zasada jest praktycznie taka sama, z tym że nie trzeba czekać na końcowy gwizdek sędziego...
  • Jak dbać o samochód? Liczba postów: 456 Grupa: Trudne tema... Co jakiś czas warto postawić przede wszystkim na autodetailing Piaseczno. Warto doprowadzić auto do odpowiedniego stanu i to nie tylko przed jego sprzedażą.
  • Gaz w samochodzie Liczba postów: 36 Grupa: Trudne tema... Ja o tym póki co jeszcze nie myślałem, ale jestem zdania, że bardzo ważnym jest to aby wiedzieć jak najwięcej o wymianie płynu chłodzącego. Zdecydowanie dobrze....
  • Suplementy dla przyszłej mamy Liczba postów: 62 Grupa: Trudne tema... Jeśli dbasz o swojego przyszłego potomka to wszelkie potrzebne witaminy czy inne suplementy możesz zakupić tutaj https://www.e-zikoapteka.pl/ Jest to sprawdzona...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18194 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 77

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >