Nowy najemca w biurowcu Forum 76

Nowy najemca w biurowcu Forum 76

W drugim kwartale 2010 roku w biurowcu Forum 76, przy skrzyżowaniu marszałków pojawi się nowy najemca.

Obok takich firm jak Deloitte, Bank Millenium, Bank Zachodni WBK czy brytyjski Enthone swoje biuro otworzy Provident Polska, który od połowy maja zajmie powierzchnię  prawie 700 mkw.

Budynek Forum 76. Business Centre, wybudowany przez łódzkiego dewelopera firmę Virako, powiększył grono swoich najemców o firmę Provident Polska, specjalizującą się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek gotówkowych. Tym sposobem wskaźnik wynajętej powierzchni biurowej w tym najnowocześniejszym łódzkim biurowcu przekroczył 50%.

„ - Jako odpowiedzialny pracodawca staramy się zapewniać naszym pracownikom, jak najlepsze warunki pracy. Zdecydowaliśmy się na tę lokalizację m.in. ze względu na dogodne położenie i wysoki standard biurowca – mówi Małgorzata Domaszewicz, Kierownik ds. Komunikacji w Providencie. - W łódzkim oddziale Providenta pracuje ponad 50 pracowników, wiem,  że zmianę biura przyjęli entuzjastycznie.”
 

 

„ - Kolejny najemca w Forum 76, to wyraźny sygnał ożywienia na łódzkim rynku powierzchni biurowych – uważa Krzysztof Witkowski, Prezes Zarządu spółki Virako. „- Zarówno podpisanie umowy z firmą Provident Polska, jak i ilość odbywanych rozmów z potencjalnymi najemcami w pierwszym kwartale 2010 roku daje powody do optymistycznego spoglądania w najbliższą przyszłość. Cieszy mnie fakt,  że nareszcie mamy w Łodzi odpowiednią ilość powierzchni biurowej najwyższej klasy, która znacznie zwiększa konkurencyjność naszego miasta w oczach potencjalnych inwestorów – pozwalając im z zainteresowaniem patrzeć na nasze miasto – a tych w ostatnich miesiącach w Łodzi nie brakuje – dodaje. - Od początku tego roku w Łodzi wynajęto ponad 8 tys. metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni biurowej, co w realny sposób przekłada się nie tylko na nowe miejsca pracy, ale również na lepsze, bardziej komfortowe warunki pracy dla blisko tysiąca łodzian.”

 

 

Dla Forum 76 pozyskanie nowego klienta to duży krok na drodze do pełnej komercjalizacji obiektu. Kompleks biurowy Forum 76. Business Centre kusi potencjalnych najemców nie tylko powierzchnią biurową najwyższej klasy „A” czy prestiżową lokalizacją przy skrzyżowaniu marszałków, oferuje także oryginalne rozwiązania w postaci zielonego ogrodu na dachu jednego z budynków.

Virako sp. z o.o. to łódzki deweloper, który posiada duże doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych. W maju 2009 Virako zakończyło budowę Forum 76. Business Centre, pierwszego w Łodzi biurowca klasy „A”, o łącznej powierzchni 12 000 metrów kwadratowych, mieszczącego się u zbiegu alei Piłsudskiego z ulicą Kopcińskiego. Za komercjalizację powierzchni w Forum 76 odpowiada Jones Lang LaSalle.

 

Źródło: Biuro prasowe firmy Virako Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Problem z sexem po 30 Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jak można poprawić poziom libido u mężczyzny po przekroczeniu 30 roku życia?
  • Co na alergię? Liczba postów: 38 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was ma problem z oddychaniem podczas alergii? Zastanawiam się nad wypożyczeniem koncentratora powietrza z Warszawy https://koncentratory-tlenu-wypozy...
  • Jaki podział domu po rozwodzie? Liczba postów: 891 Grupa: Trudne tema... Poznałem wspaniałą kobietę i straciłem ją przez narastające konflikty między nami. Starałem się zrozumieć co zrobiliśmy nie tak i znaleźć sposób na to jak rozko...
  • Bezpieczny fotelik 0-18 kg Liczba postów: 25 Grupa: Trudne tema... 0-18 kg to jedynie RWF. Innej opcji to nie ma. Ale jak już starsze dziecko to można wybierać sobie coś wiecej. Bo są jeszcze te pasy Smart Kid Belt. Dobre dla s...
  • Jaka wyprawka dla noworodka? Liczba postów: 170 Grupa: Trudne tema... Polecam szczerze w poszukiwaniu asortymentu dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej zajrzeć do sklepu https://caretero.pl/

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18802 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >