Nowy wystrój w Hotelu Novotel Poznań Centrum

Nowy wystrój w Hotelu Novotel Poznań Centrum

Hotel Novotel Poznań Centrum zakończył modernizację swoich wnętrz, tak by goście mogli w komfortowych warunkach spędzić czas podczas zbliżających się wakacji. Obiekt zmienił wystrój lobby i recepcji, nadano im nowoczesny i funkcjonalny charakter, zgodny ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz.

 

Goście hotelu Novotel Poznań Centrum z pewnością docenią zmiany jakie przeszedł ten jeden z najbardziej znanych poznańskich hoteli.  Zmodernizowano już powierzchnie konferencyjne, restaurację oraz bar. W tym roku przyszedł czas na lobby i recepcję. Projekt przygotowany przez pracownię architektoniczną TREMEND zmienił je nie do poznania. Nowoczesna stylistyka, proste, wyraziste formy oraz ciepłe akcenty w kolorze pomarańczy sprawiają, że pomieszczenia dają poczucie komfortu i emanują pozytywną energią. 

 

Czytaj również: Olśniewające mozaiki zdobią Rondo Mogilskie w Krakowie


Nowa generacja lobby

Projekt, który powstał w polskiej pracowni architektonicznej, przygotowany został  z uwzględnieniem najnowszych trendów dla marki Novotel. „Nowa generacja lobby” zakłada nowatorskie rozwiązania, dostosowane do zmieniających się potrzeb dzisiejszych podróżujących. Według tego konceptu lobby to wielofunkcyjna, świetnie wyposażona przestrzeń, która jest centralnym punktem i „duszą hotelu”, gdzie goście mogą się spotkać, pracować, zrelaksować czy nawet zjeść posiłek.

 

 

W odnowionym Novotelu Poznań Centrum wydobycie klimatu przytulności i komfortu, zostało osiągnięte m.in. poprzez oświetlenie filarów oraz oryginalne meble. Między nimi została położona wykładzina w odcieniach szarości i pomarańczy, która dobrze komponuje się z ustawionymi tam designerskimi kanapami i fotelami. Tak zaaranżowane miejsce emanuje przyjazną i gościnną atmosferą, zachęca do spotkań - tych biznesowych oraz tych mniej formalnych. 

 

„Modernizując wystrój zależało nam na wydobyciu atrakcyjnej przestrzeni wysokiego lobby. Pomieszczenia wykonane są w modnej stylistyce utrzymanej w jasnej tonacji z dodatkiem ciekawych akcentów kolorystycznych. Użyliśmy w tym celu nowoczesnych materiałów wykończeniowych i przemyślanego systemu oświetlenia. Poprzez wprowadzenie miękkich form i designerskiego wyposażenia staraliśmy się nie rezygnować z dobrej atmosfery i zachować równocześnie przytulność wnętrza.” – mówi
Agnieszka Kowalska, architekt z biura projektowego Tremend.

 

Czytaj również: Kolejne otwarcie salonu meblowego


Recepcja z nowym obliczem

Szczególnym elementem projektu recepcji hotelu Novotel Poznań Centrum jest kompozycja lamp podwieszonych na całą szerokość korytarza oraz kilku mniejszych z pomarańczowymi żyrandolami bezpośrednio nad każdym ze stanowisk. Gra świateł, geometryczne kształty i ciekawa kolorystyka nadają pomieszczeniu nowoczesny charakter.

 

 

Kolejnym etapem modernizacji hotelu Novotel Poznań Centrum będzie budowa nowej ulicy wzdłuż obiektu, która połączy ulice: Kościuszki z Królowej Jadwigi. Będą się na niej znajdować: podjazd, parking na 14 samochodów oraz wejście dla gości hotelu zlokalizowane bliżej recepcji.

 

4-gwiazdkowy hotel Novotel Poznań Centrum położony jest w finansowym i kulturalnym centrum miasta, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca kolejowego Poznań Główny, Starego Rynku, tuż obok centrum handlowego Stary Browar. Obiekt oferuje 480 klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną. Na terenie hotelu znajdują się w pełni wyposażone sale konferencyjne mieszczące 800 osób, prestiżowy Business Club dla gości biznesowych i VIP-ów oraz restauracja serwująca potrawy kuchni regionalnej i międzynarodowej.

 

 

Źródło: Public Dialog / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 88

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >