Odbyły się targi budowlane w Brnie

Odbyły się targi budowlane w Brnie

Od 23-27 kwietnia firma WIŚNIOWSKI uczestniczy w jednym z największych wydarzeń w branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na międzynarodowych targach IBF w Brnie obok bram, drzwi i systemów ogrodzeniowych producent prezentuje najnowsze wzory ogrodzenia. Stoisko znowu zaskoczyło elegancją, produkty - jakością.

 

Wyspowy układ stoiska pozwolił na swobodną prezentacje sztampowych produktów producenta wśród których znalazły się bramy garażowe UniPro, bramy roletowe, bramy MakroPro Invest oraz systemy ogrodzeń posesyjnych i paneli kratowych.

 

 

Bardzo duże zainteresowanie wzbudziły dwa nowe, nowoczesne wzory ogrodzeń, które zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa użytkowego. Zamknięta konstrukcja wypełniona jest blachą perforowaną w czterech wersjach. Różne rodzaje perforacji stanowią niebanalny element dekoracyjny, a dodatkowym atutem jest możliwość połączenia dwóch kolorów w jednym elemencie ogrodzenia. Dzięki temu otoczenie domu może zyskać całkiem nowy niepowtarzalny charakter.

 

 

WIŚNIOWSKI to jeden z ośmiuset wystawców, którzy wystawiają się w Brnie. To kolejne Targi międzynarodowe, na których producent prezentuje najnowszą ofertę, ale także odświeżony we wrześniu 2012  wizerunek.

 

2013-04-26
Źródło: Red Pen / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >