Ogrodzenie przy stadionach Euro 2012

Ogrodzenie przy stadionach Euro 2012

Ogrodzenia systemowe LEGI POLSKA zdobią i zabezpieczają trzy nowoczesne polskie stadiony, na których rozegrają się mecze piłkarskie podczas mistrzostw EURO 2012.

 

Bezpieczeństwo na Stadionie Narodowym w Warszawie zapewnia około 1900 mb ogrodzenia o wysokości 2,5 m. Całość wykonana została na specjalne zamówienie inwestora zgodnie z parametrami i wytycznymi projektantów. Dodatkowo na terenie stadionu zamontowano 19 zautomatyzowanych bram samonośnych o szerokości od 6,5 do 15 m oraz 16 bram jedno i dwuskrzydłowych o szerokości od 1,25 do 7 m. Wszystkie elementy ogrodzenia Legi zostały odpowiednio zabezpieczone przed korozja stosując technologię cynkowania ogniowego.

 

Czytaj również: System ogrodzeń ryflowanych

 

 

Stadion PGE Arena w Gdańsku swoim urokiem onieśmiela wszystkich kibiców. Stąd by dopełnić całości inwestorzy zdecydowali się wykorzystać panelowe ogrodzenie wokół całego terenu. Legi Polska stanęła na wysokości zadania i dostarczyła ok. 1692 mb ogrodzenia typu R-fit wypełnionego profilem 8/6/8 o wysokości 2,5 m. Swobodne przejścia uzyskano dzięki zamontowaniu 19 bram jedno i dwuskrzydłowych o szerokości od 1,5 do 15 m.

 

Czytaj również: Czego użyć do renowacji powierzchni metalowych?


 

Poznańska arena to trzeci stadion wytypowany do rozgrywek podczas EURO 2012 w Polsce. Charakterystyczna kubatura obiektu wymagała odpowiedniego dopełnienia w formie solidnego i pięknego ogrodzenia. Systemy panelowe Legi zamontowane wokół poznańskiego stadionu to ponad 4780 mb ogrodzenia typu R-fit wypełnione profilem 8/6/8 o wysokości 2,5 m.  Dodatkowo inwestorzy zdecydowali się na wykorzystanie 63 bram jedno i dwuskrzydłowych o szerokości od 1,5 do 10 m, które idealnie komponują się z całością, jak również spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa na tak dużych obiektach sportowych.

 

Czytaj również: Jakie ogrodzenie przy skośnych powierzchniach?


Źródło: jucy marketing / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18811 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 112

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >