Otwarcie nowego marketu budowlanego NOMI w Dębicy

Otwarcie nowego marketu budowlanego NOMI w Dębicy

Oficjalnie 15 października br. podwoje dla mieszkańców Dębicy i okolic otwiera nowy market budowlany NOMI. Market zlokalizowany jest w dębickiej Galerii RAJ. Z okazji otwarcia NOMI przygotowało wiele atrakcyjnych ofert.


Dębicki market budowlany NOMI to 31 inwestycja firmy w Polsce. Tak jak we wszystkich marketach NOMI, oferta obejmuje wszystko, co potrzebne do remontu czy dekoracji domu i ogrodu. To, co wyróżnia NOMI to lokalizacja w centrum miasta, która pozwala szybko i sprawnie zrobić zakupy, blisko domu, a dzięki temu oszczędzić cenny czas.

„Nasza filozofia działania jest bardzo prosta - stale oferować klientowi towary dobrej jakości, niskie ceny i zaskakiwać super promocjami”.
Dębica jest jednym z najważniejszych ośrodków Polski południowo-wschodniej. Region jest bardzo przyjazny inwestorom, miasto znajduje się w strefie Obszaru Przemysłowego Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park Mielec, dlatego wierzę, że otwarcie marketu budowlanego NOMI w Dębicy to doskonała inwestycja”. – podkreśla Bogusław Bartczak, Prezes Zarządu NOMI.

Otwarcie NOMI zbiega się z urodzinami Galerii RAJ. Z tej okazji na Klientów czekają liczne promocje i atrakcje, zarówno w NOMI jak i w całej Galerii. Z okazji otwarcia w sklepie, poza wyjątkową atmosferą, w dniach 15 i 16 października odbywać się będą pokazy specjalistów, które z pewnością zainteresują wszystkich majsterkowiczów. Specjaliści NOMI będą  pokazywać i doradzać jak położyć płytki, panele, czy pomalować dom. Można będzie się również dowiedzieć i uzyskać poradę jak ocieplić dom czy korzystać ze specjalistycznego sprzętu elektrycznego. Dodatkowo co godzinę odbywać się będzie losowanie nagród wśród osób, które dokonały zakupów o największej wartości.

Największą atrakcją przygotowaną z okazji otwarcia NOMI w Dębicy jest możliwość wygrania skutera miejskiego – szczęśliwym posiadaczem dwóch kół zostanie Klient, który w dniach 15-16 września dokona zakupów o największej wartości.

NOMI to firma odpowiedzialna społecznie. Od lat angażuje się w drobne projekty i akcje charytatywne, szczególnie te o charakterze lokalnym. Z okazji otwarcia marketu, NOMI przekaże czek o wartości 5 000 PLN na rzecz Świetlicy Środowiskowej II w Dębicy. Ponadto w dniach 15-16 października w markecie NOMI odbywać się będzie licytacja przyczepek. Cena wywoławcza to 1 PLN. Pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przekazane na rzecz Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy.

Market NOMI w Dębicy ma 2 000 m2 powierzchni sprzedażowej i zatrudnia 50 osób. Kierownikiem marketu jest Tomasz Baczkowski, który od początku kariery zawodowej związany jest z branżą handlową. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy i zarządzaniu zespołem ludzi w marketach. Od 2007 r. związany z NOMI S.A., gdzie wcześniej pracował na stanowisku kierownika sprzedaży, a obecnie odpowiada za zespół i rozwój nowo powstałego marketu NOMI w Dębicy.

Wartość inwestycji w Dębicy wynosi 7 mln PLN i  obejmuje między innymi:  adaptację powierzchni sklepowej i magazynowej oraz wyposażenie sklepu. Inwestycja w całości została sfinansowana ze środków NOMI S.A.

Market NOMI znajduje się w Galerii RAJ, przy ul. Rzeszowskiej 114. Sklep otwarty jest codziennie w godzinach: poniedziałek – piątek 8 – 21, soboty 8 – 20, zaś w niedziele 10 – 18.
Źródło: CORE PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Projekt pod stojak reklamowy Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... W sumie takich rzeczy jeszcze nigdy nie miałem okazji zamawiać ale jestem zdania, że właśnie na dzień dzisiejszy kalendarze reklamowe są bardzo dobrą opcją. Mus...
  • Prezent dla dziewczyny Liczba postów: 120 Grupa: Trudne tema... Szukam jubilera, który posiada biżuteria Opole. Chciałabym zakupić naszyjnik i kolczyki na prezent. Zależy mi na wysokiej jakości złota w dobrej cenie. Jak na r...
  • Jak dbać o zdrowie? Pola elektromagnetyczne – zagr... Liczba postów: 127 Grupa: Aktualności Jeśli chodzi o zdrowie to warto o nie zadbać dużo ćwicząc i zdrowo się odżywiając. Jeśli chcesz ćwiczyć w domu to zakup w tym sklepie https://www.marbo-sport.pl...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 348 Grupa: Trudne tema... Każdy z nas chce dobrze wyglądać i czuć się dobrze w swoim ciele, dlatego polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie https://safepatientproject.org/pl/jak-sc hudna...
  • Transport międzynarodowy Liczba postów: 60 Grupa: Trudne tema... Rzuć okiem także na przewozy ponadnormatywne: https://spt24.eu/transport-ponadnormatyw ny-2 . Firma ta specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowym. Myślę, że...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17892 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >