Porcelanowy serwis na świąteczny stół

Porcelanowy serwis na świąteczny stół

Wigilijny stół to z całą pewnością nie tylko pięknie zastawiony rekwizyt. To prawdziwy symbol i serce domu, przy którym gromadzą się bliscy sobie ludzie, by dzielić się swoimi radościami i smutkami, wspomnieniami i planami na przyszłość. A świąteczny serwis to nie tylko zestaw talerzy i półmisków – to też sposób na podzielenie się z gośćmi swoimi uczuciami, wzbudzenie zachwytu czy wzruszenia.

 

 Doskonale wie o tym marka Fyrklövern, która tworzy kolekcje tak samo piękne, jak i funkcjonalne – takie, które warto zaprosić do stołu nie tylko w Wigilię…

 

Porcelanowy serwis – wysokiej jakości, piękny, z unikalnymi dekorami i o zachwycającej formie, to wyjątkowy element domu. Może stać się prawdziwym rodzinnym skarbem, przekazywanym kolejnym pokoleniom – świadkiem pełnych wzruszeń spotkań przy stole, mimowolną powierniczką anegdot i tajemnic. Bożonarodzeniowy, wspólnie spędzany czas w szczególności wypełniony jest takimi niezwykłymi, ciepłymi uczuciami. Nic więc dziwnego, że wymaga wyjątkowej oprawy. I właśnie z takiego założenia wychodzi marka Fyrklövern, której zastawy to idealny towarzysz tych jedynych w swoim rodzaju chwil. Tworzone z jednej strony z pasją i miłością, a z drugiej w zgodzie z najnowszymi trendami i skandynawskim stylem, to kwintesencja klasycznej elegancji z nutką nowoczesności. Prezentowane poniżej cztery kolekcje zaprojektowano z myślą o tym najbardziej magicznym czasie w roku – Bożym Narodzeniu. Każda jest równie wyjątkowa, tak samo misternie wykończona i ma podobną moc uchwycenia zachwycającego nastroju tych świąt.

 

Porcelanowy serwis na świąteczny stółKolekcja SANTA CHRISTMAS

Fyrklövern ÅSA’S WINTER

Kolekcja ÅSA’S WINTER to wyjątkowy serwis wykonany z porcelany skaleniowej z urzekającymi, ręcznie litografowanymi dekorami, zaprojektowany przez znaną w Skandynawii artystkę Åsę Götander.

 

Porcelanowy serwis na świąteczny stół

 

Talerze obiadowe oraz sałatkowe, kubki czy półmiski zdobią bajkowe krasnale, przywołujące wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, które zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych członków rodziny. Kolekcja wyjątkowo piękna, ale też praktyczna, gdyż porcelana nadaje się do mycia w zmywarce (w delikatnym programie) i stosowania w kuchence mikrofalowej.

 

Czytaj również: Kuchnia wysprzątana na święta i dobrze zorganizowana na świąteczne gotowanie

 

Porcelanowy serwis na świąteczny stółKolekcja ÅSA’S WINTER

 

Fyrklövern ÅSA’S CHRISTMAS

Kolekcja ÅSA’S CHRISTMAS urzeka przepięknymi dekorami. Motywem przewodnim zastawy są skrzaty i oprószone śniegiem świerki, których gałązki mienią się prawdziwym 18-karatowym złotem! To sprawia, że ta na pierwszy rzut oka urocza kolekcja nabiera prawdziwie wytwornego wyglądu.

 

Porcelanowy serwis na świąteczny stół


 Na uwagę zasługuje także sam kształt talerzy, półmisków czy wazy – przypomina śnieżne zaspy, przez co ÅSA’S CHRISTMAS jest wręcz idealna jako (nie)spodziewany gość przy świątecznym stole.


Porcelanowy serwis na świąteczny stół

Fyrklövern ÅSA’s CHRISTMAS WHITE

Kolekcja ÅSA’s CHRISTMAS WHITE to idealny wybór dla tych, którzy w aranżacji stołu stawiają na proste formy i stonowane kolory. Serwis zachwyca klasycznym designem, luksusowymi zdobieniami ze złota oraz uroczymi wizerunkami skrzatów w białych i srebrnych kapturkach.

 

Porcelanowy serwis na świąteczny stół

 

A skrzatów jest cała rodzinka: Mama Vilma, Tata Valter, wuj Olle i skrzacie dzieci Viktor, Valle i maleńka Viktoria. I nic w tym dziwnego, bo czy jest bardziej rodzinny czas w roku, niż Boże Narodzenie?

 

Czytaj również: Wyjątkowe naczynia ceramiczne z polskich manufaktur

 

Porcelanowy serwis na świąteczny stół


Fyrklövern SANTA CHRISTMAS

Kolekcja SANTA CHRISTMAS to serwis, który jednoczy całą rodzinę i łączy pokolenia. Artystka Anne Rooslien postawiła na ponadczasowy design i unikalne dekory. Serwis wykonano z białej porcelany zdobionej platyną, z ręcznie malowanymi wizerunkami skrzatów i zwierząt w zimowej scenerii. Urocze filiżanki, ozdobne miseczki czy waza w kształcie serca zapewnią przepiękną dekorację stołu, od którego nie będzie miało się ochoty wstać. A czyż nie to jest kwintesencją świątecznej kolacji?

 

Porcelanowy serwis na świąteczny stół

Źródło: Quality PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18321 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 56

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >