Prace budowlane osiedla Quadro House dobiegają końca

Prace budowlane osiedla Quadro House dobiegają końca

Prace przy budowie osiedla Quadro House powoli dobiegają końca. Pierwsi lokatorzy odbiorą klucze już za kilka tygodni. Z kolei osoby zainteresowane kupnem mieszkania, będą mogły dokładnie przyjrzeć się inwestycji podczas dni otwartych, które odbędą się w najbliższy weekend. Czytaj dalej

 

Zbliża się wiosna, a wraz z nią sezon na przeprowadzki. Właścicielom mieszkań przy ulicy Smardzewskiej pozostało już tylko odliczać dni do wielkich przenosin.

 

- "Obecnie postępują intensywne prace związane z zagospodarowaniem terenu w okolicy osiedla, m.in. zamontowano ogrodzenie, wykonano chodniki oraz miejsce zabaw dla dzieci" – mówi Magdalena Górzna-Jaromin z firmy PBG Erigo, która jest inwestorem osiedla. – "Wszystkie mieszkania oddajemy w stanie deweloperskim, który obejmuje m.in. drzwi antywłamaniowe oraz system klucza generalnego, który otwiera zamki wszystkich części wspólnych nieruchomości" – dodaje. 

 

Czytaj również: Komercjalizacja biurowca Royal Wilanów

 

Z włoskim smakiem

Wyróżnikiem inwestycji jest jakość realizacji i niebanalna architektura, która przywodzi na myśl projekty włoskich architektów. Na kompleks Quadro House składają się dwa zespoły trzypiętrowych budynków, spojone obszernym tarasem i tworzące czworobok. Jasne i klimatyczne mieszkania, wyjątkowo wysokie, bo aż na 3 m, dają nieograniczone możliwości stworzenia niepowtarzalnych aranżacji. Mieszkania na parterze mają swoją prywatną przestrzeń w postaci ogródków, a lokale na pozostałych kondygnacjach przestronne tarasy i loggia pomiędzy budynkami. Dodatkowo poczucie komfortu i intymności, zapewniać będzie odpowiednia lokalizacja w mieszkaniu strefy dziennej i nocnej. Nie tylko z tego powodu mieszkańcy Quadro House będą mogli spać spokojnie. Zastosowanie w instalacjach sanitarnych niskoszumowych rur, zapewni pełną izolacje akustyczną mieszkań. Tak zaprojektowane powierzchnie stanowią prawdziwą oazę spokoju.

 

 

Wszystko w zasięgu ręki

Quadro House to także atrakcyjne położenie, o które w Poznaniu już bardzo trudno. Dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym droga do pracy czy szkoły nie stanowi żadnego problemu. A to z kolei przekłada się na oszczędność czasu i nerwów, których nie tracimy stojąc w niekończących się korkach. To nie jedyne atuty lokalizacji osiedla przy ulicy Smardzewskiej. Mimo bliskiej odległości od „miejskiej dżungli” mieszkańcy Quadro House nie muszą planować dalekich wypadów za miasto. Osiedle znajduje się w pobliżu zielonych płuc Poznania, czyli Lasku Marcelińskiego. To idealne miejsce na spacery i wycieczki rowerowe. 

 

Otwarte dla wszystkich

W sobotę 10 marca, osiedle Quadro House będzie mógł zwiedzić każdy chętny. Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli dokładnie przyjrzeć się inwestycji, spotkać się z konsultantami, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

 

Czytaj również: Podpoznańskie gminy gonią miasto


- "Dni otwarte to niepowtarzalna okazja, aby wejść do dowolnego mieszkania na osiedlu i obejrzeć je, bez konieczności wcześniejszego umawiania się ze sprzedawcami – mówi Magdalena Górzna-Jaromin. – Z tej okazji tylko dla odwiedzających przygotowaliśmy specjalne rabaty. Dodatkowo, kupujący mieszkania w Quadro House otrzymają kartę Home Profit, która upoważnia do kilkudziesięcioprocentowych zniżek na urządzenie i wyposażenie mieszkania we włoskich klimatach" – dodaje.

 

Aktualnie do kupienia zostały jeszcze 53 mieszkania. Najmniejszy z dostępnych lokali to mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 41 m kw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m kw. Ich ceny wahają się od 6 316 do 7 314 za m kw.

 

 

 

Źródło: dotPR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >