Prestiżowy tytuł „Jakość Roku 2009” dla Classen-Pol S.A.

Prestiżowy tytuł „Jakość Roku 2009” dla Classen-Pol S.A.

Kapituła konkursu „Jakość Roku” podjęła decyzję o przyznaniu tego znaczącego wyróżnienia firmie Classen-Pol S.A. Konkurs organizowany był po raz czwarty przez Redakcję Biznes Raportu, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

 Podstawowym kryterium wyboru laureatów było podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością.

W tegorocznej edycji konkursu „Jakość Roku” wzięło udział ponad dwieście przedsiębiorstw z całego kraju. O przyznaniu nagród decydowali eksperci z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz reporterzy Biznes Raportu. Zostały one wręczone laureatom podczas Gali Finałowej, która odbyła się 18 lutego 2010 r. w Park Hotel Diament w Katowicach.

 

 

Innowacyjne wyroby marki Classen-Pol
Kapituła Programu przyznała tytuł „Jakość Roku 2009” firmie Classen-Pol w kategorii „Innowacja”. Doceniono to, że firma zainwestowała w nowatorską dla branży technologię postformingu, która pozwala na otrzymanie uszlachetnionej powierzchni płyt wiórowych. Dzięki temu Classen-Pol stał się prekursorem w Polsce takiego typu wykończenia drzwi. Oryginalna konstrukcja drzwi „Classen Hybryda” zapewnia trzykrotnie większą sztywność skrzydła drzwiowego w porównaniu ze standardowymi konstrukcjami. Firma wprowadziła również nowoczesny „Profil Przylgi R”, czyli zaobloną krawędź profilu przylgi, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom i ułatwia pielęgnację. Na decyzję kapituły wpłynął także fakt, że Classen-Pol osiągnął wysokie standardy wdrożonych systemów zarządzania i skutecznie prowadzi politykę jakości. Docenione zostało również zaangażowanie pracowników firmy w optymalizację procesów oraz realizację celów jakościowych. Ponadto wzięto pod uwagę elementy charakterystyczne oferowanych produktów, dotychczasowe osiągnięcia oraz stopień zadowolenia klientów, pracowników i otoczenia społecznego.

- Jesteśmy dumni z uzyskania tytułu „Jakość Roku 2009”, gdyż o jego przyznaniu decydują eksperci z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Cieszymy się, że docenili nasze dążenie do ciągłego podnoszenia standardu produktów oraz sprawnie funkcjonujący system zarządzania jakością. Liczymy na powtórzenie sukcesu w przyszłym roku – mówi Jakub Szal, Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem Classen-Pol S.A.

 

„Jakość Roku” to jeden z największych konkursów projakościowych w Polsce. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej. Jest wspierany merytorycznie przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - najstarszą polską instytucję państwową, zajmującą się kwestiami zarządzania jakością. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców.
 
Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Osrodek Terapii Uzależnień Liczba postów: 73 Grupa: Trudne tema... Dobrze skorzystać z wszywki Esperal https://esperal-poznan.com.pl/, która pomoże zwalczyć alkoholizm.
  • Sklep internetowy Liczba postów: 54 Grupa: Trudne tema... Internetowy sklep rowerowy to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą kupić rower lub akcesoria rowerowe bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, internetowy sklep r...
  • Jaki podział domu po rozwodzie? Liczba postów: 647 Grupa: Trudne tema... A może uda Wam się jakoś porozumieć? Może nie wszystko jeszcze stracone? Nie podejmujcie zbyt pochopnie decyzji o rozstaniu, bo może jeśli się postaracie to uda...
  • Prezent dla taty Liczba postów: 75 Grupa: Trudne tema... Ja dla mojego taty zawsze kupuję kawę ze strony https://winotoskanii.pl jest ona już sprawdzona przez nas i jest wyśmienita. Całkiem inaczej smakuje niż te z su...
  • problemy z cerą Liczba postów: 52 Grupa: Trudne tema... Na wszelkie problemy z cerą idealny będzie produkt z oferty Tymofarm a dokładniej Neoglandyna i Padma. Jeden pomaga w problemach z skórą a drugi wzmacnia organi...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 89

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >