Projekt wymarzonej kuchni do obejrzenia „na żywo”

Projekt wymarzonej kuchni do obejrzenia „na żywo”

Na powierzchni ponad 400 m2 znalazło się blisko 400 urządzeń AGD, które niezmiennie cieszą się zaufaniem konsumentów. To idealne miejsce na spotkania projektantów i architektów z ich klientami, którzy mają okazję obejrzeć projekt wymarzonej kuchni „na żywo”. Czytaj dalej

 

- Otwierając Centrum Domowych Inspiracji mieliśmy pewność, że ta inicjatywa spodoba się naszym stałym  klientom, a nowych przekona o jakości, trwałości i  innowacyjności  marek Bosch i Siemens. W trafności naszych założeń utwierdziło nas zaobserwowane, rosnące zainteresowanie nowoczesnym Centrum wśród gości, do których zalicza się także grono projektantów wnętrz. Odwiedzając CDI wraz ze swoimi klientami, prezentują im pomysły aranżacyjne i funkcje sprzętów AGD – powiedział Rafał Rudziński, członek zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, główny inicjator powstania CDI.

 

 

Nieczęsto nadarza się okazja do zapoznania się, z występującą pod jednym dachem, perfekcją, jakością wykonania, fascynacją technologią i pięknym wzornictwem. To właśnie tutaj, w Centrum Domowych Inspiracji przy Alejach Jerozolimskich 183 w Warszawie, wszyscy odwiedzający, mogą spróbować doskonałej kawy z najnowszych ekspresów ciśnieniowych marki Siemens w relaksującym barze przy fontannie, poznać zalety płyt indukcyjnych, a także przetestować działanie robotów kuchennych czy odkurzaczy marki Bosch.

 

 

Czytaj również: Poczuj się jak DJ, dzięki bezprzewodowemu systemowi audio

 

Na odwiedzających Centrum Domowych Inspiracji klientów, czekają nie tylko urządzenia, które można obejrzeć z bliska, a nawet przekonać się jak działają, ale również profesjonalny zespół Doradców, który podczas bezpłatnych konsultacji pomaga dobrać AGD do indywidualnych potrzeb. - Naszą misją jest szczególna dbałość o to, by nasi klienci czuli się komfortowo nie tylko ze względu na panująca tu domową atmosferę, ale również dzięki fachowej i profesjonalnej obsłudze. Wielu spośród setek odwiedzających nas miesięcznie klientów, spędza długie kwadranse podczas indywidualnych konsultacji produktowych. Tym, co cieszy najbardziej jest fakt częstych powrotów do nas przy okazji planowania zakupu kolejnych urządzeń AGD. Powodem do dumy i motywacją do nieustającego rozwoju CDI są również częste wizyty projektantów wnętrz i architektów, którzy odwiedzają nas wraz ze swoimi klientami, obrazując przygotowane dla nich projekty wymarzonej kuchni. Dużą popularnością wśród tej grupy odwiedzających cieszy się ściana aranżacyjna z odpowiadającymi realnym rozmiarom magnesowymi frontami sprzętów. Dzięki niej możliwe jest zaplanowanie najbardziej optymalnego rozmieszczenia  urządzeń kuchennych już podczas procesu projektowania zabudowy kuchni – komentuje Agnieszka Lepianka, menadżer CDI.

 

 

[link2]

 

Na miejscu, do dyspozycji gości, pozostają także interaktywne ekrany, pełniące rolę wirtualnych specjalistów ds. AGD marek Bosch i Siemens. Za ich pomocą przedstawiana jest technologia, wykorzystana w naszych urządzeniach AGD oraz historia marek.  Pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych z pewnością zainteresuje fakt, iż całe oświetlenie oraz wewnętrzne żaluzje sterowane są za pomocą iPada, ale i miłośnicy historii znajdą coś dla siebie. Wystawione modele z połowy XX w., w zestawieniu z retro grafikami reklamowymi, często budzą wśród gości CDI nie mniejsze zainteresowanie od tych zaawansowanych technologicznie, najnowszych sprzętów, stanowiąc dla nich często miłą niespodziankę i ciekawostkę. To świetne porównanie, jak duży postęp technologiczny dokonał się w sprzęcie gospodarstwa domowego.

 

Źródło: bshg / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >