Rok bez rat w MT Development

Rok bez rat w MT Development

MT Development przygotował nową ofertę dla swoich Klientów – „Tylko u nas, rok bez rat!”. Przez rok od otrzymania kredytu na kupno mieszkania lub domu w MT Development, deweloper będzie spłacał raty swoich Klientów. To bezzwrotne wsparcie – tych pieniędzy Klienci nie będą musieli zwracać. Oferta dotyczy dwóch inwestycji: Poezji III w Wawrze i Kryształowa Aleja w Radzyminie. Czytaj dalej


Każdy, kto zdecyduje się na zakup mieszkania na osiedlu Poezji III w Wawrze lub domu w Radzyminie, w inwestycji Kryształowa Aleja firmy MT Development, może liczyć na bezzwrotne wsparcie w spłacaniu rat kredytu. Przez okrągły rok od otrzymania kredytu, raty (zarówno odsetki, jak i kapitał) będzie spłacał deweloper, przekazując środki na konto Klienta. Oferta dotyczy kredytów z co najmniej 20-letnim okresem spłaty. Skorzystanie z pomocy MT Development nie wymaga wielu formalności. Przed rozpoczęciem spłat, Klient będzie poproszony o poświadczony w banku harmonogram spłat na pierwszy rok. Potem, co trzy miesiące należy przedstawiać zaktualizowany harmonogram, dowodzący tego, że raty są faktycznie przez klienta spłacane.

„W obecnej sytuacji gospodarczej trudniej nie tylko dostać kredyt, ale także go bez opóźnień spłacać. Chcemy pomóc naszym Klientom i sprawić, żeby przez cały rok nie musieli martwić się o swoje raty.” – wyjaśnia Matthew Freney, Dyrektor Zarządzający MT Development.  „Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze Klient będzie mógł przeznaczyć choćby na wyposażenie zakupionego domu lub mieszkania. Przez cały rok troskę o kredyt może zastąpić radość z urządzania nowego lokum.” – dodaje Matthew Freney.

Warto podkreślić, że obie inwestycje objęte akcją „Tylko u nas, rok bez rat”, czyli Poezji III w Wawrze i Kryształowa Aleja w Radzyminie, spełniają również kryteria programu „Rodzina na swoim”. Nabywcy mieszkań i domów w tych inwestycjach mogą więc liczyć nie tylko na rok bez rat, ale także na późniejsze dopłaty do kredytu ze Skarbu Państwa. W przypadku Kryształowej Alei, można zarobić dodatkowo 2 tysiące złotych. Pieniądze czekają na wszystkich, którzy zarejestrują się w programie „MTD i Przyjaciele” i zachęcą swoich znajomych do zakupu domu na osiedlu Kryształowa Aleja w Radzyminie.
Osiedle Poezji zlokalizowane jest przy ul. Popradzkiej w Falenicy, na południu dzielnicy Wawer.
W ramach dwóch pierwszych etapów inwestycji powstały 152 mieszkania. Do atutów osiedla należy lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy. Obecnie dobiega końca realizacja trzeciego etapu inwestycji. Już w listopadzie bieżącego roku do użytku zostanie oddany czterokondygnacyjny budynek mieszkalny wraz z 30 dwu- i trzypokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 45 do 90 mkw. Lokale są oferowane w stanie deweloperskim w cenie od 6634 zł do 7490 zł brutto/mkw. Łączne ceny mieszkań na Osiedlu Poezji wahają się od 349 do 639 tysięcy złotych brutto. Budynek  przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę i podziemny garaż.

Osiedle Kryształowa Aleja znajduje się w Radzyminie, przy ul. Słowackiego. Inwestycja składa się ze 104 domów, zrealizowanych w zabudowie szeregowej, w prostym, ale eleganckim i funkcjonalnym stylu. W ofercie znajdują się domy dwu- i trzypoziomowe, o powierzchni od 106 do 134 mkw., w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy lokal posiada oddzielny ogródek, osiedle jest ogrodzone, a dla najmłodszych powstał specjalnie zaprojektowany plac zabaw i rekreacji.
Do atutów Kryształowej Alei należy również lokalizacja. Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych, a zarazem niedaleko stolicy (ok. 20km od Warszawy) i w pobliżu bogatej infrastruktury Radzymina, w tym licznych sklepów i punktów usługowych, szkół i placówek medycznych.
 
Szczegóły programu „Tylko u nas, rok bez rat” można poznać na stronie www.mtdevelopment.eu oraz podczas targów „Nowy Dom, Nowe Mieszkanie”, które odbędą się Warszawie w dniach 26-27 września 2009 roku. Na stoisku MT Development będą czekać specjaliści, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Odwiedzający stoisko mogą także liczyć na szereg dodatkowych atrakcji.
Źródło: CORE PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Lampy do domu Liczba postów: 37 Grupa: Trudne tema... Z chęcią zerknę. Szukam teraz jakichś lamp wiszących w kolorze złota.
  • Projekt pod stojak reklamowy Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... W sumie takich rzeczy jeszcze nigdy nie miałem okazji zamawiać ale jestem zdania, że właśnie na dzień dzisiejszy kalendarze reklamowe są bardzo dobrą opcją. Mus...
  • Prezent dla dziewczyny Liczba postów: 120 Grupa: Trudne tema... Szukam jubilera, który posiada biżuteria Opole. Chciałabym zakupić naszyjnik i kolczyki na prezent. Zależy mi na wysokiej jakości złota w dobrej cenie. Jak na r...
  • Jak dbać o zdrowie? Pola elektromagnetyczne – zagr... Liczba postów: 127 Grupa: Aktualności Jeśli chodzi o zdrowie to warto o nie zadbać dużo ćwicząc i zdrowo się odżywiając. Jeśli chcesz ćwiczyć w domu to zakup w tym sklepie https://www.marbo-sport.pl...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 348 Grupa: Trudne tema... Każdy z nas chce dobrze wyglądać i czuć się dobrze w swoim ciele, dlatego polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie https://safepatientproject.org/pl/jak-sc hudna...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17892 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 99

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >