Rozdzielnica TPM-W zdobyła złoto na targach w Bułgarii!

Rozdzielnica TPM-W zdobyła złoto na targach w Bułgarii!

Na największym wydarzeniu wystawienniczym w Bułgarii oraz jednym z najważniejszych w Europie Południowo-Wchodniej – Międzynarodowych Targach Technicznych w Płowdiw – firma ZPUE S.A. zdobyła złoty medal za rozdzielnicę średniego napięcia TPM-W w izolacji gazu SF6.


66. edycja Targów odbyła się w dniach 27 września – 2 października 2010 roku.  Zgromadziły one ponad 1500 firm z 41 krajów, które zaprezentowały swoje osiągnięcia w dziedzinach: energetyki, elektroniki i elektrotechniki, budowy maszyn oraz przemysłu samochodowego, transportu, technologii informatycznych i oprogramowania, budownictwa, chemii, a także ekologii.

 

 

Efektowne stoisko firmy ZPUE S.A. reprezentował Prezes ZPUE Bułgaria Mladen Dichev wraz z delegacją z Polski – dyrektorem ds. marketingu i rozwoju rynków zagranicznych ZPUE Holding Krzysztofem Jamrozem oraz Łukaszem Hajdukiem i Pauliną Dziubą z działu eksportu.

- "Targi w Płowdiw to najbardziej reprezentatywne bułgarskie forum towarów i technologii dla przedsiębiorców, producentów oraz handlowców na Bałkanach. Na ponad 90-ciu tysiącach metrów kwadratowych, w 17 wielofunkcyjnych pawilonach prezentowali się wystawcy z całego świata. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w imprezie cieszącej się takim uznaniem. Przyznany nam przez przedstawicieli ministerstw, organizacji pozarządowych, europejskich i krajowych stowarzyszeń branżowych medal to niezwykłe wyróżnienie. Tym bardziej, że jest to pierwsza nagroda przywieziona z zagranicznych targów" – mówi Krzysztof Jamróz, dyrektor ds. marketingu i rozwoju rynków zagranicznych ZPUE Holding.

 

 

Do konkursu swoje produkty zgłosiło czterdzieści siedem firm. Jury wyłoniło trzydziestu zwycięzców, którzy rywalizowali w kategoriach: "Maszyny” „Elektronika i Elektrotechnika”, „Technologie informatyczne, telekomunikacyjne, sprzęt biurowy”, „Transport”, „Energetyka i ekologia” oraz "Budownictwo". Uroczyste wręczenie medalu dla ZPUE S.A., wraz z dyplomem i gratulacjami odbyło się 29 września. Nagrodę odbierał Prezes ZPUE Bułgaria – Mladen Dichev.

- "Otrzymany na targach złoty medal to wyraz uznania dla całego zespołu ZPUE S.A. Dlatego dziękuję wszystkim kolegom, którzy pomogli mi przygotować dokumentację do konkursu. Mnie pozostały najłatwiejsze kwestie – przetłumaczenie wszystkich niezbędnych dokumentów, wypełnienie wniosku oraz najbardziej przyjemna sprawa – odebranie nagrody. Jestem przekonany, że nasza pierwsza nagroda nie będzie ostatnią na targach w Bułgarii" – mówi Mladen Dichev, prezes ZPUE Bułgaria.

66. Międzynarodowe Targi Techniczne w Płowdiw (International Technical Fair), odbywają się od 1982 r. Powierzchnia wystawiennicza targów wynosi ponad 159 tys.m2, z czego prawie 65 tys.m2 stanowią wielofunkcyjne pawilony, w których wystawcy prezentują swoje produkty. Ponadto wystawie towarzyszą liczne ekspozycje specjalistyczne i konferencje.

 

 

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18313 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 84

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >