Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i Wystawa TELETECHNIKA

Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i Wystawa TELETECHNIKA

Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i Wystawa TELETECHNIKA. Na ponad 10 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce. Nowoczesne rozwiązania będą eksponowane w specjalnie przygotowanej Strefie Innowacji.

 

Na odwiedzających czeka:

 • WYSTAWA WZORNICTWA ALL ON DESIGN (hala nr 1)
 • WYSTAWA POJAZDÓW Z NAPĘDEM ALTERNATYWNYM (hala nr 2)
 • Koło fortuny ELEKTROTRENDY (hala nr 4)
 • Praktyczne warsztaty z wykorzystaniem interaktywnych systemów iluminacji (hala nr 1)

 

Targom towarzyszy 18 szkoleń, seminariów i warsztatów organizowanych przy współpracy m. innymi z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Izbą Architektów RP, Stowarzyszeniem Architektów RP, Instytutem Energii Odnawialnej, Mazowiecką Agencją Energetyczną, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI.

 

Czytaj również: Odbyło się Property Forum Trójmiasto 2014

 

Wśród nich, na uwagę zasługują spotkania organizowane dla środowiska architektów, projektantów i aranżerów wnętrz :

 

 • Izba Architektów RP oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich zaprasza architektów i projektantów na piętnaste już spotkanie projektantów oświetlenia z przedstawicielami świata architektury - warsztat ARCHITEKTURA * ŚWIATŁO* PRZESTRZEŃ 2013. (28 lutego, sala C1,  I piętro).

 

Spotkanie otworzą prezentacje architektów: Jacka Ewý, Oskara Grąbczewskiego, Beaty Goczoł i Tomasza Koniora. Wprowadzeniem do dyskusji na temat światła w praktyce architektonicznej natomiast będzie omówienie zasad kreatywnego konkursu dla młodych architektów, designerów i twórców „Rytm Światła, a sposób kreowania wnętrz".

 

Czytaj również: Kolejny wystawca na Targach ReDI w Warszawie

 

Podczas spotkania ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody w Konkursie „Rytm światła a sposób formowania przestrzeni mieszkalnych.

 

 • Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w dwudniowym seminarium

Technologia LED i OLED - zastosowanie, możliwości, ograniczenia, przyszłość 27 i 28 lutego.

 

Czytaj również: 3 edycja konferencji dotyczącej perspektyw rozwoju logistyki

 

Konferencja Technologia LED i OLED to jedno z najważniejszych wydarzeń Targów ŚWIATŁO 2014. Udział w spotkaniu wezmą przedstawiciele czołowych polskich i światowych producentów chipów, układów zasilających i sterujących, LEDowych opraw oświetleniowych oraz  układów pomiarowych.

 

 • 26 lutego przedstawiciele samorządów lokalnych tradycyjnie spotkają się na seminarium poświęconym nowym rozwiązaniom oświetlenia dróg oraz terenów miejskich, które połączone jest z uroczystością wręczenia nagród w Konkursie na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2012 roku.

 

 • Również 26 lutego wręczone zostaną nagrody w konkursach na Najlepszy Wyrób Targów i na Innowacyjny Wyrób Targów. W pierwszym konkursie nagrody główne funduje Prezydent Lech Wałęsa, w drugim zaś przyznawane są I, II i III Nagrody Ministra Gospodarki.
2014-02-21
Źródło: Agencja SOMA / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

 • Firma transportowa Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... W przypadku transportu intermodlanego mamy do wyboru więcej środków transportu niż tylko jeden. Czy to się opłaca? To zależy od tego co i gdzie chcemy przewieźć...
 • złomowanie Liczba postów: 80 Grupa: Trudne tema... Jeżeli ktoś z was szuka skupu złomu w Legionowie to polecam zapoznać się z ofertą punktu na Kościuszki 16 http://www.klanskup.pl/. Firma skupuje złom od osób,....
 • Gry komputerowe Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Witam, jest świetny temat związany z bonusami bez depozytu w kasynach internetowych, które obecnie grają daje swoim członkom takie bonusy, a mianowicie darmowe....
 • Pit 2020 Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
 • Zakład pogrzebowy Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Jeśli chodzi o zakłady pogrzebowe to na terenie stolicy najlepiej udać się tutaj https://pogrzebymortis.pl/pogrzeb-warsza wa/ Nie tylko mają wszelkie potrzebne u...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17893 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >