Tytuł

Tytuł "Budowlana Marka Roku" dla Tytan Professional po raz trzeci

Na bardzo konkurencyjnym rynku budowlanym zwyciężają tylko te firmy, które na bieżąco dostosowują swój asortyment do zróżnicowanych potrzeb odbiorców.

 

W ciągu niespełna trzech miesięcy Selena SA, niekwestionowany lider w segmencie pian i uszczelniaczy, zdobyła aż trzy prestiżowe nagrody, stanowiące potwierdzenie wysokiego uznania, jakim cieszy się marka TYTAN Professional: Budowlana Firma Roku 2010, Statuetka Premium Brand oraz Budowlana Marka Roku 2010. Selena SA, producent i dystrybutor innowacyjnej chemii budowlanej, zdobywa wszystkie tegoroczne najważniejsze wyróżnienia w kategorii „Piany i silikony”. Zwycięska passa rozpoczęła się w marcu 2010 przyznaniem firmie tytułu Budowlanej Firmy Roku 2010. Kolejne miesiące przyniosły tytuł Marki Wysokiej Reputacji oraz Budowlanej Marki Roku 2010. W kontekście prestiżowych wyróżnień, przyznawanych w oparciu o analizę opinii konsumenckich z całej Polski, kluczowe znaczenie miała niesłabnąca jakość produktów TYTAN Professional oraz szybkie reagowanie na potrzeby rynku.

 

Czytaj również: Ważne wyróżnienia dla firm, czyli "Budowlana Marka Roku"

 

 

- "Na bardzo konkurencyjnym rynku budowlanym zwyciężają tylko te firmy, które są w stanie zapewnić stałą jakość oferowanych produktów oraz na bieżąco dostosowują swój asortyment do zróżnicowanych potrzeb odbiorców. W ciągu niespełna trzech miesięcy, Selena SA zdobyła aż trzy prestiżowe nagrody, co stanowi dla nas potwierdzenie wysokiego uznania, jakim cieszy się marka TYTAN Professional. Każde z tych wyróżnień jest dla nas olbrzymią wartością, tym bardziej, że zostaliśmy uhonorowani przez trzy różne gremia – ekspertów działających w naszej branży, inwestorów indywidualnych czy też samych wykonawców, którzy stosują produkty TYTAN Professional na co dzień. To dla nas potrójna satysfakcja i duża motywacja do dalszej pracy" - mówi Prezes Zarządu Seleny SA, Andrzej Ulfig.

 

Czytaj również: Tytuł Budowlanej Marki Roku kolejny raz otrzymała firma Röben

 

 

W konkursie Budowlana Firma Roku 2010, organizowanym przez Redakcję Miesięcznika Builder największe szanse na wygraną mają te przedsiębiorstwa, które cieszą się najlepszą opinią wśród wykonawców i indywidualnych odbiorców. Decyzją jury, Selena SA została uhonorowana za wysoką pozycję na rynku, innowacyjność produktową oraz ciągłe dostosowywanie oferty do potrzeb rynku. Specjalną nominację przyznano Prezesowi firmy, Andrzejowi Ulfigowi. Redakcja wraz z Radą Programową doceniły jego skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem oraz sukcesy w branży w 2010 roku.

 

Czytaj również: Podsumowanie Gali "Budowlana Marka Roku 2010"

 

 

W ubiegłym miesiącu marka TYTAN Professional, jako jedyna w kategorii „Chemii Budowlana” w Polsce, otrzymała prestiżową statuetkę Premium Brand. W rankingu zorganizowanym przez niezależny Instytut Millward Brown SMG/KRC zdobyła tytuł Marki Wysokiej Reputacji, co świadczy o zaufaniu i uznaniu jakim cieszy ona wśród ekspertów i wykonawców. Firma Selena SA zapewniła marce zasłużoną pozycję w drodze konsekwentnego wprowadzania innowacji i utrzymywania jakości produktów na niezmienionym poziomie od lat, co wpływa bardzo pozytywnie na sposób jej postrzegania. Dzięki temu chemia budowlana pod znakiem TYTAN Professional należy do najchętniej kupowanych i polecanych na polskim rynku.

 

Czytaj również: Rozdano statuetki w konkursie Budowa Roku 2010

 

 

Wyróżnienia Budowlana Marka Roku 2010 zostały w tym roku przyznane już po raz siódmy, w oparciu o ranking przeprowadzony przez niezależne Centrum Badań i Analiz Rynku ASM. Grupa około 2000 firm wykonawczych z całej Polski wskazała produkty TYTAN Professional jako gwarantujące najwyższą jakość, najkorzystniejszą relację jakości do ceny i których najchętniej używają. Zaufanie tak szerokiej rzeszy ekspertów, którzy mają największe wymagania w stosunku do używanych produktów to przypieczętowanie sukcesu i niesłabnącej roli, jaką odgrywa marka TYTAN Professional w segmencie chemii budowlanej.

 

 

https://www.budnet.pl/static/article_images/normal/0_Soudal_Budowlana Marka Roku .jpg
2011-07-08
Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Pojazd turystyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jakiego producenta elektryczne pojazdy turystyczne polecacie?
  • sklep z hulajnogami elektrycznymi Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jaki sklep z hulajnogami elektrycznymi polecacie? Chciałabym kupić e-hulajnogę do jazdy do pracy.
  • Zawodowy kurs podologiczny Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Stopy są niestety wrażliwe, nie trudno o odciski czy nawet infekcje! Ważne jest by o nie dbać. Z tego co wiem hurtownia podolologiczna oferuje szeroki asortymen...
  • Wakacje nad morzem Liczba postów: 27 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcesz mieć zapewnione fajne warunki, to uderzaj w takim kierunku - https://nomade.pl/grecja. I tam masz gwarancję pogody. W niektórych częściach Grecji o...
  • Jak zaoszczędzić na transporcie Liczba postów: 393 Grupa: Opinie myślę że najtańszym transportem będzie wypożyczenie busika albo znalezienie kogoś kto jedzie przez te miejsca w których musiałbyś być. https://studiapsychologic...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >