W pełni wynajęto biurowiec Racławicka Point

W pełni wynajęto biurowiec Racławicka Point

Grupa Capital Park podpisała ostatnią umowę najmu w nowo otwartym biurowcu Racławicka Point, tym samym poziom komercjalizacji osiągnął 100 procent.

 

Najemcami budynku zlokalizowanego na rogu ulic Racławickiej i Wołoskiej w Warszawie zostali: Technicolor Polska, Norgips, Polit Elektronik, Rossmann oraz Domino’s Pizza. Racławicka Point to inwestycja spółki celowej Capital Park Racławicka Sp. z o.o. należącej do Grupy Capital Park. Kameralny, sześciokondygnacyjny biurowiec klasy A posiada 2 444 mkw. powierzchni najmu brutto. Powierzchnia biurowa zajmuje 1 997 mkw. Pozostałą przestrzeń na parterze przeznaczono na funkcje handlowo-usługowe niezależne od części biurowej. Biurowiec został już w pełni wynajęty. Firmy, które będą miały swoje siedziby w obiekcie to Technicolor Polska (1147 mkw.), Norgips (523 mkw.), Polit Elektronik (197 mkw.) oraz Domino’s Pizza (130 mkw.). W części usługowo-handlowej znajdują się lokale: Rossmann (271 mkw.) i Domino’s Pizza (79 mkw.).

 

Czytaj również: Wręczono nagrody Najwyższa Jakość QI 2011

 

 

Budynek Racławicka Point, zaprojektowany przez pracownię AGK Architekci, to prestiżowy obiekt w dogodnej lokalizacji. Inwestycja usytuowana jest przy jednym z kluczowych węzłów komunikacyjnych na Mokotowie, dzięki czemu oferuje dobry dojazd samochodem i komunikacją miejską. Budynek zapewnia łatwą aranżację powierzchni zgodnie z preferencjami najemców. Obiekt posiada również dwupoziomowy parking podziemny na 44 miejsc oraz 4 naziemne stanowiska postojowe.

 

Czytaj również: Niemarkowe LED-y zainteresowały Komisję Europejską

 

 

Od początku realizacji inwestycja Grupy Capital Park cieszyła się dużym zainteresowaniem najemców, którzy docenili atuty budynku: lokalizację, ekspozycję, kameralność oraz oryginalną architekturę. Najemcami biurowca Racławicka Point są uznane światowe firmy, liderzy w swoich branżach. W najbliższych latach w stolicy Grupa Capital Park zrealizuje kolejne, znacznie większe inwestycje biurowe: Eurocentrum Office Complex zlokalizowany w Al. Jerozolimskich oraz Royal Wilanów na rogu ulic Klimczaka i Przyczółkowej.

2011-10-05
Źródło: Mediadem communication / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Pojazd turystyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jakiego producenta elektryczne pojazdy turystyczne polecacie?
  • sklep z hulajnogami elektrycznymi Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jaki sklep z hulajnogami elektrycznymi polecacie? Chciałabym kupić e-hulajnogę do jazdy do pracy.
  • Zawodowy kurs podologiczny Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Stopy są niestety wrażliwe, nie trudno o odciski czy nawet infekcje! Ważne jest by o nie dbać. Z tego co wiem hurtownia podolologiczna oferuje szeroki asortymen...
  • Wakacje nad morzem Liczba postów: 27 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcesz mieć zapewnione fajne warunki, to uderzaj w takim kierunku - https://nomade.pl/grecja. I tam masz gwarancję pogody. W niektórych częściach Grecji o...
  • Jak zaoszczędzić na transporcie Liczba postów: 393 Grupa: Opinie myślę że najtańszym transportem będzie wypożyczenie busika albo znalezienie kogoś kto jedzie przez te miejsca w których musiałbyś być. https://studiapsychologic...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 100

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >