Warto kupować mieszkanie

Warto kupować mieszkanie "pod klucz"? - Jak apartament, to tylko pod klucz

Opcję „pod klucz” oferuje coraz więcej deweloperów. Największe zainteresowanie tego typu ofertami, dotyczy inwestycji o podwyższanym standardzie, znajdujących się w największych polskich miastach - jak Warszawa, Wrocław, czy Kraków.

Jak apartament, to tylko pod klucz

Opcję „pod klucz” oferuje coraz więcej deweloperów. Z jednej strony jest to sposób na ograniczenie własnych kosztów i szansa na zdobycie klienta. Z drugiej - odpowiedź na potrzeby dojrzewającego rynku i oczekiwań kupujących, coraz bardziej spragnionych zachodnich wzorców. Największe zainteresowanie tego typu ofertami, dotyczy inwestycji o podwyższanym standardzie, znajdujących się w największych polskich miastach - jak Warszawa, Wrocław, czy Kraków.

Wysoki standard kosztuje więcej


Za w pełni urządzony apartament, klient zapłacić musi znacznie więcej, ale w zamian zyskuje czas, który musiałby poświecić na jego wykończenie. Nie musi samodzielnie szukać fachowców, kupować materiałów budowlanych, negocjować cen, a co najważniejsze pilnować czy prace przebiegają zgodnie z planem.
To wszystko, coraz częściej załatwiają za nas deweloperzy. Niektórzy z nich w ogóle rezygnują ze sprzedaży lokali w tzw. standardzie deweloperskim, czyli m.in. bez podłóg, drzwi wewnętrznych i białego montażu.


- W standardzie podstawowym oferujemy naszym klientom nie tylko wykończenie ścian podłóg, ale także pełne wyposażenie kuchni, łazienki i toalety – mówi Małgorzata Nowosielska, ze spółki Wings Properties, inwestora wrocławskiego kompleksu OVO – Wszystkie apartamenty będą wyposażone w sprzęt AGD - lodówko-zamrażarkę, pralko-suszarkę, mikrofalówkę, okap kuchenny, piekarnik,
a także w wideodomofon i system „inteligentny dom”.

Wyposażenie wybieramy sami


Nowa tendencja nie oznacza, że klienci nie mają wpływu na ostateczny wygląd apartamentu, który kupują. Deweloperzy proponują najczęściej kilka wariantów wykończenia. Często uwzględniają nawet takie szczegóły, jak przesunięcie na życzenie klienta ścianek działowych. Coraz częściej możemy też wybrać np. markę telewizora do salonu, baterii umywalkowych czy model wanny do łazienki. To jednak nie wszystkie udogodnienia.


- Nabywca apartamentu o powierzchni powyżej 100 metrów otrzyma sporządzony przez nas indywidualny projekt adaptacji wnętrza, który będzie mógł skonsultować np. ze swoim architektem– dodaje Nowosielska – Poza tym, za dodatkową opłatą istnieje możliwość uzupełnienia proponowanego przez nas standardu wykończenia o dodatkowe elementy.

Dzięki szerokiej ofercie deweloperów, zakup apartamentu to czysta przyjemność. Otrzymujemy nie tylko lokal, w którym można od razu wygodnie zamieszkać, ale także dopasowany go do naszych indywidualnych preferencji i gustu. A co ważne za z góry znaną cenę, uwzględniającą wszystkie niezbędne elementy wyposażenia.

Źródło: inPlus PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >