Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe

W poszukiwaniu perfekcji, dążąc do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców, konstruktorzy i projektanci firmy opracowali ekskluzywną bramę harmonijkową. Łączące w sobie aspekty użytkowe i nowoczesny design rozwiązanie może być z powodzeniem wykorzystywane we wszystkich obiektach, gdzie liczy się funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Czytaj dalej

 

Bramy harmonijkowe firmy WIŚNIOWSKI – czołowego producenta bram, systemów ogrodzeniowych i stolarki otworowej – to prawdziwa wizytówka luksusu. Przypominające szklaną fasadę, niezwykle atrakcyjne wizualnie bramy są rozwiązaniem dedykowanym salonom wystawowym, lotniskom, ekspozycjom oraz innym budynkom o nowoczesnej architekturze.

 

Czytaj również: Ogrodzenie terenów portowych

 

 

 

Bramy dostępne są w wersji ręcznej oraz z napędem elektrycznym. Charakteryzuje je wykonana ze stalowych profili systemowych konstrukcja, w której w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku rozwiązań, profile są spawane na łączeniach. Dzięki temu, skrzydło bramy wykazuje dużą sztywność.

 

 

 

Dostępne w naszej ofercie bramy harmonijkowe mogą być w całości przeszklone – mówi Maciej Perz, Menedżer Produktu – Bramy Przemysłowe z firmy WIŚNIOWSKI – Przeszklenie może być wykonane z szyby, poliwęglanu lub stalowych paneli nieprzeziernych. Sprawdzony system mocowania zapewnia wizualną lekkość konstrukcji i nie ogranicza dostępu światła dziennego do wnętrza pomieszczenia – dodaje ekspert.

 

 

 

 

Bramy harmonijkowe marki WIŚNIOWSKI to jedyny w swoim rodzaju produkt, wykorzystujący nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i atrakcyjny design, co pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

Czytaj również: Kolorowe i stylowe ogrodzenia

 

 

 

Źródło: RedPen / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 16315 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >