Czy warto inwestować w ekologiczne pralki? Pranie w zgodzie z naturą

Czy warto inwestować w ekologiczne pralki? Pranie w zgodzie z naturą

Stosowanie zasad feng shui, codzienna medytacja w ogrodzie, zabiegi pielęgnacyjne w salonach spa – są różne sposoby na osiągnięcie choć namiastki harmonii z naturą. Jednak jedną z najlepszych oraz najskuteczniejszych metod jest umiejętne i racjonalne korzystanie z wody i energii. Czytaj dalej

Zdobiące najnowszy model pralki ładowanej od góry PTD-105 marki Mastercook logo z zielonym listkiem, to symbol zastosowania w sprzęcie najnowszych rozwiązań ekologicznych. Zapewniają one doskonałe rezultaty prania oraz wyjątkowo efektywne zużycie wody i prądu. Wprowadzona do pralek z linii BIOline opatentowana technologia rozpoznawania załadunku dobiera odpowiednią ilość wody, energii oraz czas trwania cyklu, w oparciu o ilość umieszczonych w bębnie tkanin. Dzięki temu zużycie wody wynosi tylko 45 l na cykl, natomiast zużycie prądu jest o 10% mniejsze w porównaniu z modelami o efektywności energetycznej A. Pralki z linii BIOline pozwalają na duże oszczędności także przy niewielkich załadunkach – zużywanych jest wówczas tylko 25 l wody, natomiast zużycie prądu jest nawet o 50% niższe, niż w pralkach o klasie energetycznej A.

 

 

Nowe pralki TOP, oprócz korzyści ekonomicznych, oferują również wyjątkową oszczędność czasu. Unikalny, efektywny program do prania codziennego Opti(A) 45’ zapewnia idealnie czystą odzież po upływie zaledwie trzech kwadransów. Innowacyjna powłoka Biocare, którą pokryte jest wnętrze pojemnika na detergenty, chroni przed rozwojem drobnoustrojów i pleśni, umożliwiając zachowanie doskonałej czystości i higieny. Czytelny wyświetlacz LCD ułatwia obsługę urządzenia i wybór poszczególnych funkcji.

 

Źródło: Ego Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16320 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >