Deski podłogowe z dębu inżynieryjnego

Deski podłogowe z dębu inżynieryjnego

Chapel Parket Polska, producent stylizowanych drewnianych podłóg wzbogacił swoją ofertę o deski w wyjątkowych rozmiarach. Seria Exclusive produkowana jest z dębu inżynieryjnego o grubości 20mm. Czytaj dalej

Szerokość deski wynosi 38 cm, zaś jej długość może dochodzić do 5 metrów. Warto dodać, że standardowe długości desek podłogowych wynoszą około 260 cm. Mimo imponujących gabarytów nowa linia swoimi właściwościami nie odbiega od innych produktów Chapel Parket - "Dąb inżynieryjny, zwany deską warstwową ma cechy charakterystyczne dla naszych pozostałych produktów. Jest trwały i odporny na odbarwienia. Również powstaje na indywidualne zamówienie klienta  i to do niego należy decyzja jak ostatecznie będzie wyglądać drewno – mówi  Paweł Bekas, ekspert Chapel Parket Polska. Wyjątkowo długie i szerokie deski dostępne są we wszystkich kolorach i seriach oferowanych przez firmę. Deski Exclusive są odpowiednie do wszystkich wnętrz. - Jedynym ograniczeniem w ich stosowaniu jest wyobraźnia" – dodaje ekspert Chapel Parket Polska.

 

 

Jednocześnie firma zatroszczyła się o zwolenników ogrzewania podłogowego. Wszyscy, którzy planują remont podłogi powinni mieć na uwadze poszerzoną linię Chapel In Between. Deski te składają się z dwóch warstw, w tym wodoodpornej, wykonanej ze sklejki liściasto-iglastej. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach z ogrzewaniem ukrytym w podłodze. Dostępne dotychczas wymiary poszerzono o 60 mm, dzięki czemu w ofercie znalazły się deski o szerokości 200, 220 i 240 mm.

Źródło: Adventure Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >