Dobrze dobrane wykończenie pokoju można wzbogacić meblem - sofa ANKARA Fabryki Mebli Gawin

Dobrze dobrane wykończenie pokoju można wzbogacić meblem - sofa ANKARA Fabryki Mebli Gawin

Sofa ANKARA to mebel, który niewątpliwie przypadnie do gustu wszystkim, dla których sprawą pierwszej rangi jest indywidualna wizja wystroju wnętrza. Czytaj dalej

Decydując się na remont domu lub mieszkania, stajemy niejednokrotnie przed koniecznością wyboru odpowiednich mebli wypoczynkowych – takich, które nie tylko  będą cieszyć oko, lecz również służyć przez długie lata. Bogactwo dostępnych na naszym rynku ofert sprawia, że jest to często decyzja niezwykle trudna. Podejmując ją, zwracajmy uwagę na trzy ważne aspekty: zgodny z naszą wizją wnętrza wygląd mebli, ich wygodę oraz funkcjonalność. Idealną odpowiedzią na nasze poszukiwania, a zarazem doskonałą realizacją stawianych meblom wypoczynkowym wymagań jest sofa ANKARA, jedna z nowych propozycji Fabryki Mebli Gawin.


Urok i funkcjonalność w zasięgu ręki
Sofa ANKARA to mebel, który niewątpliwie przypadnie do gustu wszystkim, dla których sprawą pierwszej rangi jest indywidualna wizja wystroju wnętrza. Kierując się osobistymi upodobaniami i preferencjami estetycznymi, mogą stworzyć własną, niepowtarzalną wersję tej pełnej prostoty sofy. Możliwość taką stwarza im oferowany przez Fabrykę Mebli Gawin przebogaty próbnik tkanin – różne ich wzory, kolory, struktury i gatunki pozwolą na wykreowanie eleganckich, jednolitych lub kontrastowych zestawień, idealnie dopasowanych do koloru ścian, podłogi czy też pozostałych mebli. Pełen lekkości wdzięk sofy ANKARA to również zasługa prostej, łagodnej linii  – minimalistyczne, proste w formie bryły siedzisk, oparć, wałków oraz poduszek tworzą harmonijną kompozycję, przyciągającą wzrok swą geometryczną niemal równowagą. ANKARA to także gwarancja niepowtarzalnej funkcjonalności.

Jest niesamowicie wygodna – stając się głównym meblem naszego salonu lub pokoju dziennego, na długie lata stanie się również oazą codziennego wypoczynku. Skorzystają z niej nie tylko domownicy, lecz także goście – z rozkoszą rozsiądą się w otoczeniu miękkich poduszek, oddając się chwilom odprężenia. Równie niezaprzeczalna jest jej przydatna na co dzień użytkowość. Składają się na nią dwa elementy – funkcja spania,  pozwalająca szybko i bez trudu przekształcić sofę w wygodne łóżko oraz pojemna skrzynia, w której schowamy pościel, przywracając pomieszczeniu wygląd eleganckiego, pełnego ładu pokoju dziennego.


Sofa ANKARA to mebel uniwersalny – rozsmakują się w nim zarówno wielbiciele prostej, codziennej wygody i funkcjonalności, jak i zwolennicy wnętrzarskiej oryginalności. Pierwsi stworzą dzięki niej spełniającą potrzeby ciała przestrzeń użytkową, drudzy – doskonałe uzupełnienie wpracowanego wystroju wnętrza.

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >