Kostka brukowa RUBENS - stabilność i wytrzymałość nawierzchni wokół domu

Kostka brukowa RUBENS - stabilność i wytrzymałość nawierzchni wokół domu

Wysoka, stabilna jakość nie musi wcale oznaczać rezygnacji z eleganckiej prezencji. Kostka brukowa Rubens firmy AWBUD należąca do szlachetnej kolekcji Exclusive odpowiada na wszystkie oczekiwania użytkownika. Jej znaczna grubość – 8 cm - zapewnia wytrzymałość nie tylko nawierzchni wokół domu lub podjazdu do garażu, ale także dróg i placów. Czytaj dalej

Kostka brukowa RUBENS firmy AWBUD– rubensowskie kształty w doskonałej formie

Twórczość Petera Paula Rubensa w niepowtarzalny sposób połączyła wybujałość, żywiołowość, dynamikę i zmysłowość, które idealnie oddają niejednorodny charakter baroku. Zestawienie pewności z energią, a zdecydowania z siłą znajduje w XXI wieku zastosowanie w dziedzinach, które, będąc codziennością, nie mogą ani zawieźć, ani znudzić użytkownika. Kostka brukowa Rubens firmy AWBUD to wyjątkowa kombinacja stabilności i barwnej indywidualności przestrzeni.

Ekskluzywna forma mocy

Nie czas na sentymenty i kompromisy, kiedy adaptujemy teren do własnych wymagań oraz określonego przeznaczenia. Potrzebujemy twardo stąpać po ziemi, nie narażając się na nierówność czy niepewność podłoża. Wysoka, stabilna jakość nie musi wcale oznaczać rezygnacji z eleganckiej prezencji.
Rubensowska kostka firmy AWBUD jest więc propozycją dla wszystkich, którzy chętnie i twórczo korzystają z dynamiki i żywiołowości dzisiejszego rytmu życia oraz dla tych, którzy potrzebują mocniejszego oparcia w codziennej przestrzeni. To jednak dopiero pierwsze oblicze jej barokowej natury…

Kolorowo znaczy gustownie i z charakterem

W swej bogatej twórczości Rubens stopniowo ewoluował w kierunku użycia umiarkowanej palety barw, w której przeważały odcienie kadmowej żółci, cynobru i lakowej czerwieni.  Natomiast umiejętna gra światła zapewniła mu miejsce wśród najwybitniejszych kolorystów historii sztuki. Szlachetna kostka brukowa Rubens firmy AWBUD to idealna propozycja dla wielbicieli kolorowych kompozycji. Jako propozycja typu „melanż” jej niejednorodna kolorystycznie powierzchnia nadaje przestrzeni indywidualny charakter, a nam niewyczerpane możliwości łączenia kolorów, odcieni i kształtów, zostawiając szerokie pole dla fantazji i estetycznej pomysłowości. Wybierając spośród dwóch dostępnych wzorów kostki Rubens - ciepłej tonacji złotej jesieni i ciemniejszego hematytu - możemy tworzyć pełne przepychu kompozycje, które przetrwają całe wieki.

Rubensowskie kształty

Kostkę brukową Rubens produkowaną przez AWBUD wyróżniają nie tylko niepowtarzalne odcienie, ale także unikatowe formy. Prostokątne bloki o szerokości 14,8 cm, 21 cm oraz 26,8 cm mają zróżnicowane długości, dzięki czemu nawierzchnie komponujemy z kostek o aż 13 różnych wymiarach, które idealnie do siebie pasują. Tak jak Rubens stworzył nową definicję kobiecego piękna o wybujałych rozmiarach, tak i my dzięki kostce brukowej Rubens firmy AWBUD możemy kreować stabilną i zainspirowaną naturą przestrzeń wokół domu w taki sposób, by nikt nie mógł jej się oprzeć.
Zdecydowanie w parze z gracją
Kostka brukowa Rubens firmy AWBUD nada każdej nawierzchni pewność i charakter. I choć symbolizowany przez rubensowskie Gracje ideał wdzięku przez kolejne wieki częstokroć ulega zmianom, to właśnie Rubens na zawsze zmienia pojęcie uroku i czaru, malując pełną naturalnego piękna rzeczywistość.

Źródło: budnet.pl
Autor: GutPR/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >