Kuchenka mikrofalowa w ponadczasowym wzornictwie

Kuchenka mikrofalowa w ponadczasowym wzornictwie

Żyjąc intensywnie nie musimy rezygnować z maksymalnego komfortu i najwyższej jakości żywienia. Indywidualne potrzeby i głód smacznej kuchni zaspokaja kuchenka mikrofalowa


Na fali

 
Wykończona stalą szlachetną kuchenka mikrofalowa dyskretnie zaznacza obecność w nowoczesnym wnętrzu, tworząc jednolitą zabudowę z meblami kuchennymi. Jej technologiczne zaawansowanie podkreśla inwerter. Dzięki jego zastosowaniu, tradycyjne talerze obrotowe - jeszcze do niedawna bardzo popularne, zostały zastąpione innowacyjnym pomysłem korzystania z równomiernego rozkładania mikrofal na całej powierzchni potrawy. To z kolei znacząco skraca czas oczekiwania na gotowe danie. Poza inwerterem na uwagę zasługują również programy automatyczne – cookControl. Wybierając z jeden z dziewięciu programów i określając wagę dania, pozwalamy, by o całą resztę zadbał nasz inteligentny sprzęt. Kuchenka sama dobiera odpowiednią moc, czas  i rodzaj grzania potrawy, zwalniając nas z konieczności długiego ustawiania odpowiednich parametrów gotowania. Funkcje na miarę XXI wieku uzupełnia aż pięć stopni mocy, w tym najwyższa o wartości 1000 W, pozostając tym samym jedną z najbardziej konkurencyjnych kuchni mikrofalowych na rynku.

 


Czytaj również: Wiele możliwości mikrofalówki

 

 

Mikro w skali maks


Prezentowany model kuchenki mikrofalowej w pełni oddaje ponadczasowe wzornictwo, które, niezmiennie już od wielu lat, fascynuje niemieckich designerów marki Siemens. Czerń połączona ze stalą szlachetną zostały podkreślone delikatnym, niebieskim światłem, które zaznacza wybrane funkcje i przyczynia się do jeszcze większej czytelności wyświetlacza cyfrowego. Na lightControl składa się cały panel sterowania, wraz z chowanym pokrętłem.

 

 

Czytaj również: Inteligentna pralka

 

Kuchenka mikrofalowa HF35M562

  • inwerter    
  • 5 stopni mocy
  • lightControl
  • cookControl 9
  • wyświetlacz cyfrowy

 

 

Źródło: Siemens / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >