Lodówki dla wymagających chłodzą i zdobią

Lodówki dla wymagających chłodzą i zdobią

Blisko 3 lata temu producent dużego AGD ARDO wprowadził na rynek lodówki w spektakularnej linii Vintage. Lodówki MPO34SH to meritum włoskiego stylu i wyszukanego designu, łączą w sobie niepowtarzalny wygląd z wysokimi, innowacyjnymi parametrami technologicznymi.

 

Dla miłośników wyszukanego stylu i niekonwencjonalnych rozwiązań architektury wnętrz ARDO ma coś specjalnego - lodówki z grafiką na froncie w 6 różnych odsłonach:

 

1.      włoskich makaronów,

2.      soczystych, czerwonych pomidorów,

3.      świeżej bazylii,

4.      papryczek chilli,

5.      słonecznika,

6.      stylowej, londyńskiej budki telefonicznej.

 

 

Urządzenia są charakterystyczne z uwagi na adaptację pomysłu jednego z włoskich projektantów, który, aby ożywić kuchenne pomieszczenia zaproponował grafikę z ciepłą
i nasyconą kolorystyką. Szeroka gama barw, od pastelowych tonacji do wyrazistych odcieni koloru żółtego, czerwonego czy wyszukanej zieleni idealnie rozjaśnią i podkreślają charakter kuchni. Ponad to urządzenia swoim wyglądem i kształtem zachowują linię ergonomiczną charakteryzującą się indywidualnym, owalnym kształtem oraz oryginalnym wzorem klamki, zainspirowanym wzornictwem z lat 50-tych i 60-tych. Linia Vintage to zdecydowanie urządzenie dla osób lubiących wyjątkowe rozwiązania estetyczne.

 

 

Dodatkowo atrakcyjność urządzeń podkreślają:


- wysoka energooszczędność – zużywa jedynie 0,64 kWh prądu, plasując się

- w najwyższej klasie energetycznej A++, przyjętej dla sprzętu chłodniczego

- czynnik chłodniczy R600a, który jest przyjazny dla warstwy ozonowej i środowiska naturalnego

- półki wykonane z najwyższej jakości szkła Pyrex, które zapeniają wysoką wytrzymałośc oraz szybkie i skuteczne usuwanie zabrudzeń z powierzchni

- system ANTIBACTERIA, który zatrzymuje rozwój bakterii

 

 

ARDO poleca lodówki, które wyposażone są w bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które swoją jakością, wydajnością a zarazem konkurencyjną ceną mogę pozycjonować się na równi z najlepszymi markami AGD w Polsce.

 

Źródło: Smart Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych