Meble kuchenne na wymiar, do zabudowy, klasyczne

Meble kuchenne na wymiar, do zabudowy, klasyczne

RUSTgroup rozszerzył swoje portfolio o markę WITT-kuchnie. Jest to marka mebli kuchennych na wymiar. Oferta mebli kuchennych Witt-kuchnie skierowana jest do osób, które podchodzą do życia … bardzo praktycznie i pragmatycznie.

Bardzo atrakcyjna cena mebli i obecność w strukturach koncernu RUSTgroup to gwarancja solidnego i odpowiedzialnego podejścia do klienta.  Meble WITT -kuchnie to meble praktyczne i trwałe na wiele lat . Nie ma w nich miejsca na zbędne nowinki techniczne – oferta mebli Witt-kuchnie przygotowana została z myślą o osobach, które na danym etapie swojego życia nie chcą inwestować w drogie rozwiązania markowych firm, ale nie chcą też kupować mebli w paczkach. Oferta mebli kuchennych Witt-kuchnie skierowana jest do osób, które poszukują ładnej i estetycznie wykonanej w detalach kuchni na bazie całych szafek i dystrybuowana jest na terenie Polski w sieci handlowej Mebel RUST oraz w niezależnych patronackich studiach kuchennych.

WITT kuchnie proponuje klientom kuchnie w dwóch ofertach: WITT Essence oraz WITT Exclusive.

Kuchnie WITT Essence to propozycja dla osób ceniących trwałość i funkcjonalność mebli w korzystnej cenie. To oferta dla świeżo upieczonych małżonków i właścicieli mieszkań do wynajęcia. Kuchnie WITT Essence cieszą się także sporą popularnością wśród osób starszych, które więcej czasu spędzają w domu, chcą cieszyć się z estetyki i komfortu użytkowania swojej kuchni i nie zamierzają  ponownie jej  wymieniać.

 

 

Kuchnie WITT Exclusive są skierowane do osób poszukujących bardziej wysublimowanych projektów, o wyższym poziomie komplikacji i trudności zaprojektowania, produkcji i wykonania mebli. Oferta ta jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które pragną podwyższonego standardu kuchni, dla których oferta WITT Essence jest zbyt wąska i dlatego poszukują większego wyboru.

Kuchnią z oferty Witt-kuchnie, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów jest kuchnia Sesia. Jest to nowoczesna kuchnia w zawsze modnych bielach. Akcentem kolorystycznym są lubiane przez panie domu brązy. Kuchnię tę wyróżnia ciekawy design. Sesia pasuje do wnętrz każdego typu. Jest to doskonałe rozwiązanie w mieszkaniach, w których salon połączony jest z aneksem kuchennym, ponieważ bez problemu dobierzemy do niej pasujące do całości meble do salonu. Jest również idealnym rozwiązaniem do samodzielnych pomieszczeń kuchennych.

 

Źródło: PR SOLUTION / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17355 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >