Na Targach Infrastruktura 2010 zostaną zaprezentowane nowe rozwiązania w budownictwie.

Na Targach Infrastruktura 2010 zostaną zaprezentowane nowe rozwiązania w budownictwie.

Nowe rozwiązania i urządzenia stosowane w budowie i modernizacji infrastruktury miejskiej i drogowej zostaną zaprezentowane na VIII Międzynarodowych Targach Infrastruktura 2010. Czytaj dalej

Oferty wystawców będą zawarte w kategoriach maszyny i urządzenia budowlane, kruszywa i materiały, bezpieczeństwo i zarządzanie ruchem, wyposażenie obiektów użyteczności publicznej oraz firmy wykonawcze i usługowe. Wśród propozycji znajdą się nowoczesne rozwiązania stosowane na rynkach międzynarodowych oraz najlepsze przykłady z realizacji inwestycji z zakresu infrastruktury miejskiej i drogowej w kraju. Zaprezentowane zostaną m.in. największy na świecie walec drogowy, nowe urządzenie do wydawania kart parkingowych, światłowodowy systemy kontroli pojazdów, bariery ochronne, ekrany akustyczne oraz wybrane projekty wykonawcze i budowlane. Ponadto w trakcie targów odbędzie się śniadanie organizowane przez czasopismo „Pośrednik Budowlany” i MT Targi z udziałem osób zarządzających firmami produkującymi i dystrybuującymi maszyny i urządzenia budowlane, w trakcie którego będą dyskutowane aktualne trendy w branży i perspektywy na przyszłość oraz znaczenie imprez targowych dla tego sektora. Targi Infrastruktura 2010 odbędą się w dniach 13-15 października br. w Warszawie w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C.

- Na targach osoby odpowiedzialne za planowanie i wykonywanie inwestycji z zakresu infrastruktury miejskiej i drogowej mogą dowiedzieć się, jakie aktualnie najlepsze materiały, urządzenia i sposoby budowy czy modernizacji obiektów są stosowane w kraju i na świecie. Pozwoli to na podejmowanie bardziej efektywnych decyzji adekwatnych do planowanych prac i warunków. Zebrane oferty wystawców zawierają wiele interesujących propozycji, które mogą wpływać na rozwój i unowocześnienie polskiej infrastruktury miejskiej i drogowej. Warto skorzystać z doświadczenia przybyłych ekspertów. Targi to doskonałe miejsce, aby móc zapoznać się z różnorodnymi ofertami, poznać ich funkcjonalności, zalety i nawiązać kontakty, które w przyszłości mogą zaowocować korzystną współpracą. Pozwalają na wymianę poglądów i doświadczenia wśród osób działających w  branży tak jak w przypadku przedstawicieli firm oferujących maszyny i urządzenia budowlane, którzy spotkają się na organizowanym w trakcie targów specjalnym śniadaniu - mówi Agnieszka Huszczyńska, prezes MT Targi, organizatora targów Infrastruktura.

 

W trakcie targów zwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. nowy, największy na świecie walec drogowy - BW 332 deep Impact, który oddziałuje do 4 m głębokości znajdujący się w ofercie firmy Bomag. Z kolei firma Pochlip będzie prezentować nowość na polskim rynku czyli urządzenie do wydawania kart parkingowych. Utex przedstawi spoiwo drogowe do ulepszania i osuszania gruntów TEFRA 15, materiał stosowany do ulepszania składu granulometrycznego gruntów. Z kolei Cemex zaprezentuje zastosowanie betonu scc jako alternatywy do wykonywania konstrukcji w budownictwie mostowym  na przykładzie węzła sośnica. Innowacyjne rozwiązania w budowie szlaków komunikacyjnych zaprezentuje również Hermann Kircher Polska w tym Modułowy Rozściełacz Kompaktowy, przeznaczony również dla dróg o największym obciążeniem ruchem. Polbud Pomorze przedstawi rozwiązanie technologiczne dla wzmocnienia i rekonstrukcji wałów przeciwpowodziowych.

W ramach bezpieczeństwa ruchu drogowego firma Amreco przedstawi czujnik do zliczania ruchu rowerowego i samochodowego uwzględniający również kierunek zabudowany w podłożu z własnym zalaniem baterii o żywotności do 10 lat. Światłowodowy system kontroli prędkości pojazdów  opartej na czujnikach światłowodowych umieszczonych w asfalcie, charakteryzujący się nowoczesną i unikatową techniką pomiaru prędkości znajdzie się w ofercie CBRD. Natomiast Neurosoft zaprezentuje NeuroCar, czyli komputerowy system do automatycznej identyfikacji pojazdów na podstawie ich obrazów pobieranych z kamery cyfrowej. Ponadto nowe wzory odblasków barier drogowych z zastosowaniem nowych tworzyw sztucznych gwarantujących wysoką wytrzymałość mechaniczną i na warunki atmosferyczne zaprezentuje Wital.

Po raz pierwszy na targach Infrastruktura spośród zagranicznych firm działających w obrębie bezpieczeństwa ruchu drogowego zaprezentują się: Schutte, I.ME.VA, Fracasso, Volkmann i Nordbeton. W ich ofertach znajdują się m.in. bariery ochronne, ekrany akustyczne oraz znaki poziome.

Warto zwrócić także uwagę na firmę Arcadis, która przedstawi projekt wykonawczy i budowlany drogi ekspresowej S8 węzeł "Konotopa" oraz węzeł "Prymasa Tysiąclecia”. Warbud pokaże natomiast swoje inwestycje realizowane w 2010 roku, w tym Węzeł Marsa i Trasa S8.

 

Nad targami Infrastruktura 2010 honorowy patronat objęli Minister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie www.infrastruktura.info/rejestracja.

Na targi Infrastruktura 2010 można dojechać transportem własnym oraz środkami komunikacji publicznej. Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56C oddalone jest zaledwie 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Zachodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. W bezpośrednim sąsiedztwie kursuje 10 miejskich linii autobusowych z różnych miejsc Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego - Pociągi Kolei Mazowieckich.

 

Źródło: Practum Consulting Sp. z o. o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1296 Grupa: Trudne tema... Ktoś tutaj wcześniej wspomniał co nie co na temat depresji i powiem Wam, że zdrowie psychiczne jest zwyczajnie najważniejsze :) Mam kolezankę, u które zdiagnozo...
  • Jak rozwinąć swój biznes w okresie COVID? Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Trzeba przede wszystkim postawić na bezpieczeństwo swoje jak i swoich klientów. My do firmy zakupiliśmy klika lamp wirusobójczych tego typu https://oswietlenie-...
  • panorama jako reklama firmy? Liczba postów: 295 Grupa: Trudne tema... Jest wiele całkiem ciekawych form reklamy i nic tylko je wykorzystywać. Im bardziej coś kreatywnego tym lepiej, bardziej trafi do ludzi. Można na przykład wykor...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 277 Grupa: Trudne tema... Myślę, że zanim sami pobawimy się w dietetyków to warto wziąć także pod uwagę właśnie diety pudełkowe. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które oferują bardzo...
  • Potrzebny adwokat Liczba postów: 240 Grupa: Trudne tema... sprawdź sobie http://kancelaria-kurowski.pl. Myślę, ze nie pożałujesz :)

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16121 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >