Niezawodna piła do gałęzi

Niezawodna piła do gałęzi

Skil Europe, producent elektronarzędzi do domu i ogrodu, wprowadza na rynek praktyczną piłę do gałęzi Skil Lynx. To idealne narzędzie dla właścicieli ogrodów, którzy poszukują lekkiej i kompaktowej piły do cięcia gałęzi o średnicy do 80 mm. Piła do gałęzi Skil Lynx będzie dostępna w sprzedaży od sierpnia 2013 r. Czytaj dalej

 

Nawet w niewielkim miejskim ogrodzie zwykle znajdują się drzewa i krzewy. Niezależnie od tego, czy chcemy wykonać okresowe cięcie pielęgnacyjne, czy po prostu uciąć martwą lub złamaną gałąź, w każdym ogrodzie zawsze przyda się piła do cięcia gałęzi. Cięcie ręczną piłą ogrodową trwa jednak długo i jest męczące, zaś piła łańcuchowa jest ciężka i praca nią wymaga dużej ostrożności. Do takich prac najlepiej użyć lekkiej i kompaktowej piły do gałęzi Skil Lynx. To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników poszukujących praktycznego i niezawodnego narzędzia ogrodowego o najlepszej relacji jakości do ceny.

 

Czytaj również: Ranking węży ogrodowych

 

Łatwa praca i łatwe przechowywanie

Piła do gałęzi Skil Lynx wyposażona jest w ruchomy brzeszczot o długości 150 mm, który jest wprawiany w ruch przez silnik o mocy 350 W, co pozwala na efektywne cięcie gałęzi o średnicy do 80 mm. Nowe narzędzie jest wyjątkowo ergonomiczne: ma niewielkie rozmiary, niską wagę (zaledwie 1,5 kg) i miękką okładzinę uchwytu zapewniającą pewny chwyt oraz pełną kontrolę nad narzędziem podczas pracy. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i niską wagę piła do gałęzi Skil Lynx sprawdzi się szczególnie w trudnych warunkach pracy: podczas cięcia jedną ręką, nad głową, w miejscach trudno dostępnych lub na drabinie. Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia z gamy Skil Urban Series, także piła do gałęzi Skil Lynx została zaprojektowana zgodnie z koncepcją ‘Easy Storage’, która umożliwia łatwe i wygodne przechowywanie narzędzia w taki sposób, aby zajmowało jak najmniej miejsca. Piła do gałęzi Skil Lynx jest dostarczana wraz z praktycznym uchwytem, który można zamocować na ścianie szopy ogrodowej, a następnie zawiesić na nim narzędzie.

 

Czytaj również: Narzędzia do pielęgnacji drzew i krzewów

 

 

Szybka i łatwa wymiana brzeszczotów

Dzięki systemowi Clic wymiana brzeszczotu jest wyjątkowo łatwa. Wystarczy przekręcić dźwignię blokującą brzeszczot, wysunąć stary brzeszczot i wymienić go na nowy. W wyposażeniu standardowym znajdują się 2 brzeszczoty do drewna.

 

Czytaj również: Sposób na piękny, gęsty ogród

 

Pełna oferta komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series

Skil Urban Series to szeroka gama komfortowych i ułatwiających pracę elektronarzędzi dla właścicieli ogrodów. Narzędzia Skil Urban Series są idealne do prac wykonywanych w małych ogródkach przydomowych, na balkonach i tarasach. Gamę Skil Urban Series tworzy obecnie 17 elektronarzędzi ogrodowych. Poza nową piłą do gałęzi należą do niej: trzy kosiarki elektryczne, kosiarka ręczna, trzy podkaszarki, dwa sekatory, nożyce akumulatorowe (w technologii litowo-jonowej, jak również z wymiennymi akumulatorami NiMH), myjka wysokociśnieniowa, rozdrabniacz, piła łańcuchowa, odkurzacz/dmuchawa ogrodowa i wycinak do chwastów.

 

Źródło: Robert Bosch Sp. z o.o. / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17221 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >