Nowe wzmocnione tynki

Nowe wzmocnione tynki

Nowoczesne tynki wysokiej jakości w 300 kolorach – oto nowa propozycja. Firma wprowadza na rynek nową linię tynków dekoracyjnych. W sprzedaży znajdzie się tynk akrylowy i silikonowo-silikatowy oraz masa podkładowa pod tynki.

 

Nowe tynki Malfarb Taurus wzmacniane są włóknami celulozowymi co zwiększa ich odporność na spękania, są łatwe w aplikacji i fakturowaniu. 

Rodzina tynków Malfarb TAURUS przeznaczona jest do ręcznego wykonywania ochronno-dekoracyjnych cienkowarstwowych tynków na podłożach mineralnych. Stosowane są, zarówno na budynkach nowych, jak i przy renowacji już istniejących.

Tynki dostępne są w palecie 204 oraz 96 barw. Tak bogata oferta kolorystyczna pozwoli klientom łatwo dopasować odcień elewacji domu do otaczającego krajobrazu, budynków znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie, a także do koloru dachu, okien czy drzwi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w procesie produkcyjnym kolory nie tracą na intensywności pod wpływem promieni słonecznych, ani nie ulegają przebarwieniom na skutek działania wody. Są trwałe i na długo zdobią fasadę domu.

 

Czytaj również: Tapety odporne na zmywanie i ognioodporne

 

Nowa linia została przetestowana również pod kątem codziennego użytkowania i działania szkodliwych czynników atmosferycznych. W strukturze tynków zastosowano włókna celulozowe, które wzmacniają powłokę i zwiększają elastyczność a także chronią elewację przed pęknięciami, które mogą powstać na skutek zmiennych warunków atmosferycznych. Powłoka ma bardzo wyrazistą strukturę baranka, zachowuje spójność i nie odpryskuje.

Specjalnie zaprojektowane receptury tynków marki MALFARB są wyjątkowo przyjazne użytkownikowi: gotowe, łatwe w aplikacji i wygodne w użyciu. Tynki, akrylowy i silikatowo-silikonowy, występują w strukturze baranka, w granulacjach 1.5mm i 2.0mm.

 

Czytaj również: Bajkowa sceneria na ścianie w pokoju malucha

 

 

Siła tynku akrylowego MALFARB TAURUS tkwi w strukturze, która wzmacniana jest włóknami celulozowymi oraz woskami syntetycznymi, dzięki czemu powierzchnie charakteryzują się ograniczonym wnikaniem wody oraz zwiększoną trwałością.

 

 

 

 

 

Do zadań specjalnych odpowiedni będzie tynk silikatowo-silikonowy. Zawartość środków silikonowych powoduje, że jest on odporny na brud oraz posiada zdolność samoczyszczenia, a dodatkowo zabezpiecza elewację przed wodą i wilgocią.

 

 

 

Ofertę MALFARB Taurus uzupełnia masa podkładowa. Produkt przeznaczony jest do gruntowania podłoża. Chropowata powierzchnia pozwala na łatwą aplikację, a przy okazji zwiększa wydajność nakładanego tynku.

Źródło: royalbrand / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17303 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >