Nowoczesna prostownica do włosów

Nowoczesna prostownica do włosów

Dzięki nakładkom nowa prostownica idealnie dopasowuje się do grubości prostowanych włosów, zapewniając jednocześnie szybki efekt stylizacji. Dodatkowymi rozwiązaniami, które zadbają nie tylko o olśniewający wygląd, ale również o zdrową kondycję włosów, są anodyzowane płytki, które w połączeniu z jonizatorem, ułatwiają ich rozczesywanie i skutecznie wygładzają nawet najbardziej niesforne kosmyki.

 

Delikatne dotknięcie, świetny efekt

Nowa prostownica marki Bosch wyposażona została w trzy pary miękkich, silikonowych nakładek SoftStripes. Ich specjalne wyprofilowanie sprawia, że spełniają one rolę małych poduszeczek dla każdego rodzaju włosów. W zależności od ich grubości, wybieramy jedną parę,  najlepiej dostosowaną do budowy naszych włosów. Silikonowe nakładki SoftStripes powstrzymują przetrzymują kosmyki w przestrzeni pomiędzy płytkami, dzięki czemu, by osiągnąć efekt idealnie prostych włosów, przesuwamy prostownicą po ich paśmie tylko jeden raz. Anodyzowane płytki grzejne zapewniają równomierną dystrybucję ciepła, gwarantując tym samym olśniewająco gładką fryzurę. Poza wymarzonym efektem gładkich włosów, prostownica SleekStylist dba także o ich kondycję, dzięki zainstalowanemu w niej jonizatorowi. Jony ujemne, generowane w trakcie prostowania, powodują, że włosy stają się wyjątkowo miękkie i zdrowe, a przez to nie elektryzują się i są podatne na układanie.

 

Czytaj również: Przydatne programy w pralkach automatycznych

 

 

Bosch w każdym detalu

Funkcjonalność urządzenia podkreśla elektroniczna regulacja temperatury w zakresie 140 – 200­ st. Celsjusza, a także szybki czas nagrzewania – 25 s, sprawiający, że prostownica jest gotowa do stylizacji na krótko po jej włączeniu. O komfortowe i bezpieczne używanie SleekStylist zadba także specjalna końcówka chroniąca palce przed zbyt wysoką temperaturą, a dzięki wyposażeniu w funkcję Secure, urządzenie wyłączy się samo po 72 min., na wypadek, gdybyśmy sami o tym zapomnieli.

Źródło: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >