Osiedla Krakowska – ostatnie mieszkania w sprzedaży

Osiedla Krakowska – ostatnie mieszkania w sprzedaży

SGI Baltis, szczeciński deweloper specjalizujący się budowie wysokiej jakości mieszkań, apartamentów i biurowców, zakończył kluczowe prace budowlane na terenie inwestycji mieszkaniowej przy ul. Krakowskiej.

 

Osiedle Krakowska zlokalizowane jest między ulicami Krakowską i Europejską, w spokojnej szczecińskiej dzielnicy Gumieńce. Docelowo na powierzchni 21000 mkw powstanie 9 budynków. Obecnie na terenie osiedla znajduje się 5 trzypiętrowych budynków, z czego 2 z nich mają także część dwupiętrową. Łącznie to 152 mieszkania i 151 miejsc postojowych. Wszystkie budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy. Osiedle posiada całodobowy monitoring i portiernię znajdującą się w dodatkowym budynku.

 

Inwestycję wyróżnia ciekawa architektura i oryginalna kolorystyką elewacji oraz niestandardowymi rozwiązaniami przestrzennymi. Galeriowy układ klatek w budynkach umożliwia dowolny podział przestrzeni zarówno w częściach wspólnych budynków, jak i wewnątrz mieszkań. Dzięki temu mieszkańcy mogą dostosować poszczególne apartamenty według potrzeb i oczekiwań. Autorami projektu inwestycji są Ryszard Burbicki i Małgorzata Rucka z biura FBA s.c.

 

 

„Os. Krakowska zostało zaprojektowane z myślą o młodych i aktywnych ludziach, stąd na jego terenie znajdzie się dużo zieleni, która nada całości bardzo przyjazny klimat. Na terenie osiedla będzie dużo roślinności płożącej oraz krzewów. Przy ścianach budynków posadzone zostaną zielone pnącza. Budynki od ulicy Europejskiej odgrodzi natomiast szpaler drzew. Dodatkowo mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają własne przydomowe ogródki, które mieszkańcy będą mogli zaaranżować wg własnych upodobań. Na terenie osiedla znajdą się także liczne ławki oraz plac zabaw dla dzieci” – relacjonuje Romuald Stachowiak, Prezes SGI Baltis.

 

Elewacje wszystkich budynków charakteryzuje ciepła kolorystyka utrzymana w beżach, żółciach i rdzawych brązach, skontrastowanych z odcieniami szarości. „Do wykończenia zastosowaliśmy różne materiały: ceramikę, stal nierdzewną i tynki naturalne, a wszystko w stonowanej kolorystyce. Duże przeszklenia i balustrady ze szkła w mlecznym odcieniu dodają budynkom lekkości, a niestandardowe rozwiązania przestrzenne umożliwiają dostosowanie ich wnętrza do indywidualnych potrzeb naszych klientów” – mówi Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI Baltis. „Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Szczecinian. Jeszcze przed finalnym ukończeniem tego etapu inwestycji sprzedaliśmy blisko 75% mieszkań, co w naszej ocenie dobrze odzwierciedla atrakcyjność obiektu” – dodaje Grzegorz Kawecki.

 

 

Wielkość mieszkań pozostałych do sprzedaży waha się od 51  mkw do 91  mkw: są to mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Ceny rozpoczynają się od 4950PLN za mkw. Szczegółowych informacji na ten temat udziela biuro sprzedaży SGI Baltis przy ulicy Pl. Hołdu Pruskiego 9 (centrum biurowe MARIS, piętro III) w Szczecinie, tel. (91) 88 19 229 lub końcówka 235 228, 205.

 

 SGI Baltis jest firmą deweloperską specjalizującą się w budowie wysokiej jakości apartamentów, mieszkań i nowoczesnych obiektów biurowych. Prowadzi obecnie 12 projektów na terenie całego kraju m.in. w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Słupsku, Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu. Posiada kapitał własny o wartości ponad 360 mln PLN, co stanowi gwarancję stabilności firmy. Wraz z Porta Drzwi oraz Invest Komfort, SGI Baltis należy do Grupy Kapitałowej Baltis Investment S.A., której działalność sięga 1992 r.

 

 

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych i nagradzanych inwestycji SGI Baltis jest kompleks apartamentów Barciński Park, powstający na terenie dawnej fabryki wyrobów wełnianych Salomona Barcińskiego w Łodzi. W ramach projektu rewitalizacji poddano pofabryczne budynki, w których następnie powstają  ekskluzywne lofty. Firma SGI Baltis w 2008 roku otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy w badaniu Hewitt Associates. Wielokrotnie była też nagrodzona w konkursach branżowych, zdobywając m.in. takie nagrody jak: Kryształowy Deweloper, Kryształowe Apartamenty czy Srebrne Wiertło. Firma została też wyróżniona w ogólnopolskim rankingu Diamenty Forbesa 2009. SGI Baltis  jest  członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Źródło: On Board / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17310 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >