Panele i płytki ścienne – lista artykułów

Dźwiękochłonne i trwałe panele ścienne

Dźwiękochłonne i trwałe, a do tego nowoczesne oraz estetyczne – to główne wyróżniki akustycznych paneli ściennych VertiQ marki Rockfon. Nowość przeznaczona jest do sal szkolnych i obiektów sportowych.

Połączenie kamienia z drewnem

Cechą charakterystyczną nowoczesnych aranżacji wnętrz jest umiejętne operowanie kontrastem, który nadaje im ekspresyjny charakter. Dzięki szerokiemu wyborowi egzotycznych gatunków drewna można zestawiać ze sobą nie tylko przeciwstawne kolory, lecz również materiały wywołujące skojarzenia ciepła i zimna.

Ściany ozdobione nowoczesnymi wzorami

Nowoczesny szyk i wzór zaczerpnięty z natury w jednym. Stonowany brąz i inspiracje rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. To wszystko można znaleźć w kolekcji płytek Splendor marki Ceramstic.

Faktura płytki ceramicznej

Faktura to w przypadku płytki ceramicznej jeden z elementów decydujących o jej ostatecznym wyglądzie. Podobnie jak kolor i kształt faktura często podlega modzie, dzięki czemu zmienia się i ewoluuje. Oto kilka przykładów trendów w dekoracji powierzchni płytek ceramicznych obowiązujących w tym sezonie.

Jak skutecznie zamontować płytki ceramiczne?

Mają ogromny wpływ na ostateczny wygląd różnych pomieszczeń w naszych domach. Wybór płytek ceramicznych to dopiero pierwszy etap na drodze do gustownego, funkcjonalnego i trwałego pokrycia ściany i nie tylko.

Estetyczne panele ścienne

Estetyczne panele ścienne VertiQ to kolejne innowacyjne rozwiązanie wprowadzane przez markę Rockfon. Nowość na rynku ścian dźwiękochłonnych, przeznaczona jest do szkół, obiektów sportowych, a także biur. VertiQ łączy doskonałe właściwości akustyczne i estetyczne wzornictwo.

Innowacyjne płytki RespirO2

W pomieszczeniach zamkniętych, izolujących nas od natury i świeżego powietrza spędzamy znaczną ilość życia. Wysoka jakość powietrza we wnętrzach powinna być dla nas szczególnie ważna.

Wyrazisty akcent we wnętrzu

Minimalizm to nadal najbardziej popularny trend w urządzaniu wnętrz. Proste meble, stonowane kolory, geometryczne formy sprawiają, że przestrzenie nabierają ponadczasowej elegancji i stylu. Jednak prawdziwy charakter wnętrzu nadają wyraziste dodatki i elementy, które czynią je intrygującym.

Dekoracyjne płytki pomysłem na eleganckie wykończenie wnętrz

Nadszedł czas, aby elegancie płytki zawładnęły wnętrzami domów i mieszkań. To odpowiedni moment, aby z łazienek weszły do nowoczesnych salonów, stając się oznaką wysokiej klasy i dobrego gustu domowników. Efektowne materiały zdobnicze w postaci dekoracyjnych płytek stały się luksusowym elementem wykończenia wnętrz.

Panele ścienne do każdego wnętrza

Współczesne standardy w pracach budowlanych i remontowych opierają się w dużym stopniu o dyrektywy i normy związane z ochroną środowiska. Ekologia nie jest już dla firm produkcyjnych lotnym hasłem reklamowym, lecz wymogiem funkcjonowania na rynku.


Stron: 29 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >