Panele i płytki ścienne – lista artykułów

Płytki łazienkowe z fotografią prawdziwego kamienia

Natura jest największą inspiracją człowieka w każdej sferze jego działalności. Projektując nie sposób pominąć szerokiej gamy wzorów, jakie podsuwa nam przyroda.

Jak prawidłowo położyć płytki w kuchni lub łazience?

Prawidłowo położone płytki w kuchni czy łazience to tylko połowa sukcesu. Warto zadbać, by estetyczne wykończenie glazury dopełniło dekoracyjny efekt całego pomieszczenia.

Ekologiczne panele dekoracyjne 3D

Ekologiczne panele dekoracyjne 3D to nowoczesny i wyjątkowo estetyczny pomysł na dekorację ścian i sufitów. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać, wielkości pomieszczenia i możliwości przestrzennych, panelami można pokryć, wszystkie ściany, jedną z nich lub tylko jej część, tworząc ozdobny element, przypominający misternie wykonaną płaskorzeźbę.

Jak samodzielnie ułożyć płytki w łazience?

Układanie płytek ceramicznych w łazience to czynność, którą przy odrobinie dobrych chęci można wykonać samodzielnie. Powinniśmy jednak stosować się do określonych reguł oraz zachować dokładność. Z pomocą przychodzą również producenci materiałów budowlanych oferujący kompleksowe rozwiązania.

Remont mieszkania: Panele dekoracyjne najlepszym sposobem na odnowienie wnętrza

Wraz z nastaniem wiosnym, rozpoczyna się czas na zmiany i odświeżenie wnętrz. Jeśli remonty kojarzą się wam z dużym nakładem pracy i sporymi wydatkami, mamy dla was dobrą wiadomość. Chcąc oszczędzić sobie czasu i pieniędzy możecie odmienić wnętrze używając paneli dekoracyjnych.

Jak pozbyć się czarnych kropek i pleśni z fug między płytkami?

Ciemne, małe kropeczki, które pojawiają się nawet na nowych i silikonowych fugach to pleśń. Powstaje zwykle z niedbałego wykonania spoin, nierównego podłoża, które powoduje, iż wilgoć lub woda utrzymuje się w jednym miejscu oraz stałe zawilgocenie.

Czy płytki utrzymają się na farbie olejnej?

Czy można kłaść płytki na farbie olejnej bez jej zrywania? Na ścianie pomalowanej farbą typu olejnego (dobrze przylega - trudno ją usunąć) chcę ułożyć płytki ceramiczne.

Nowe cienkie płytki Miss Fap w Max-Fliz

W salonie kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz trafiły do sprzedaży kolejne innowacyjne, cienkie płytki. Chodzi o kolekcję Miss Fap włoskiego producenta Fap Ceramiche.

Panele dekoracyjne: Firma Plastivan wprowadziła właśnie na rynek panele dekoracyjne o nazwie Interio.

Panele dekoracyjne dedykowane są nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzom, w którym ściana jest elementem dekoracyjnym i barwnym tłem dla wyrazistych dodatków i mebli.


Stron: 29 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  26 27 28 29  ▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 323

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >