Podkaszarka do trudnych zadań

Podkaszarka do trudnych zadań

Skil Europe, producent elektronarzędzi do domu i ogrodu, przedstawia nową, wydajną podkaszarkę w gamie narzędzi ogrodowych Urban Series dla pragmatycznych użytkowników. Czytaj dalej

 

Model Skil 0731 łączy wysoką moc potrzebną do wymagających zadań, takich jak podcinanie wyrośniętej trawy i chwastów, z doskonałym wyważeniem, łatwą obsługą i pełną kontrolą nad narzędziem w trakcie pracy. Nowa podkaszarka jest dostępna w sprzedaży od lutego 2013 r.
 

 

Wydajny silnik o mocy 1000 W zapewnia szybkie i wydajne podkaszanie

Silnik o mocy 1000 W pozwala szybko i efektywnie uporać się ze wszystkimi zadaniami związanych z przycinaniem trawy, np. podcinaniem wyrośniętej trawy i chwastów oraz pielęgnacją krawędzi trawników. Narzędzie wykorzystuje 2-żyłkowy układ tnący zapewniający szybkie i dokładne cięcie. Średnica podkaszania wynosi aż 35 cm, co pozwala na szybkie wykonanie pracy – także w przypadku większych powierzchni. Automatyczny podajnik żyłki eliminuje konieczność ręcznego regulowania długości. W każdej szpuli znajdują się 2 żyłki o długości 4,5 metra każda, które zapewniają długi czas pracy bez konieczności wymiany szpuli. Model Skil 0731 jest sprzedawany w komplecie z trzema szpulami, dzięki czemu można długo korzystać z narzędzia bez konieczności zakupu kolejnych szpul z żyłką.

 

Czytaj również: Pierwsze opryskiwanie drzew i krzewów owocowych w sezonie

 

Drążek teleskopowy z regulacją długości zapewnia większy komfort pracy

 Model Skil 0731 został wyposażony w 3-stopniową regulację długości w zakresie od 110 do 120 cm. Rozwiązanie to zapewnia utrzymanie wygodnej postawy podczas pracy niezależnie od wzrostu użytkownika. Ergonomicznie zaprojektowany tylny uchwyt wraz z dodatkowym, regulowanym uchwytem z przodu gwarantuje komfort pracy.

 

 

Funkcja podkaszania krawędzi w pionie

 Oprócz funkcji podkaszania w poziomie, model Skil 0731 oferuje także możliwość wygodnego podkaszania krawędzi trawników: głowicę podkaszarki można obrócić o 180°, aby podcinać trawę w pionie. Dzięki temu model Skil 0731 staje się wszechstronnym i wydajnym narzędziem do pielęgnacji trawnika. Chowany kabłąk chroni rośliny i zapewnia precyzję przycinania trawy.

 

Czytaj również: Cyfrowy miernik kąta

 

Łatwe przechowywanie

Właściciele miejskich ogrodów często borykają się z niewielką ilością miejsca do przechowywania narzędzi ogrodowych. Dlatego wszystkie narzędzia ogrodowe Skil Urban Series zostały zaprojektowane zgodnie z koncepcją łatwego przechowywania „Easy Storage”. Podobnie jak pozostałe narzędzia w ofercie narzędzi ogrodowych Skil, także model 0731 został zaprojektowany zgodnie z tą koncepcją. W wyposażeniu standardowym podkaszarki znajduje się praktyczna szyna montowana na ścianie, która umożliwia wygodne przechowywanie narzędzia.

 

Pełna oferta komfortowych narzędzi Skil Urban Series

 Seria Skil Urban Series oferuje szeroki asortyment wygodnych w użyciu narzędzi dla właścicieli miejskich ogrodów. Narzędzia Skil Urban Series są idealne do wszystkich prac pielęgnacyjnych wykonywanych w małych ogródkach przydomowych, na balkonach czy też w ogrodach dachowych. Gama narzędzi ogrodowych Skil Urban Series obejmuje kosiarki elektryczne i ręczne, podkaszarki, sekatory, nożyce akumulatorowe, myjkę wysokociśnieniową, rozdrabniarkę, piłę łańcuchową, wycinak do chwastów oraz dmuchawę ogrodową.

 

 

Źródło: Bosch / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17327 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >