Porcelanowy zestaw obiadowy

Porcelanowy zestaw obiadowy

Elegancja to dyskretny, pełen umiaru i wdzięku styl. To minimalne dekoracje i piękno eksponowane w subtelny sposób. Tak właśnie opisać można kolekcję porcelanowych naczyń Kamea marki Vittore Comforto. Stanowią one kwintesencję dobrego smaku i wyrafinowanego szyku.

 

Tak mało, a tak wiele

Szlachetne kamienie zdobione wypukłym reliefem, popularnie zwane  kameą, od dawna zachwycały swym delikatnym pięknem. Miniaturowe rzeźby stały się również inspiracją do stworzenia  kolekcji naczyń marki Vittore Comforto. Kamea to zastawa stołowa wykonana z białej porcelany, ozdobiona florystycznym reliefem w tym samym kolorze. Małe, białe kwiaty, są na pierwszy rzut oka prawie niewidoczne, jednak ich wypukła forma sprawia, że stanowią one bardzo subtelną, a zarazem oryginalną dekorację serwisu. 

 

Kieliszki Szafir i Pearl, czyli stołowa biżuteria

 

Dodatkowo, brzegi wszystkich elementów wchodzących w skład zastawy wykończone zostały złotym paskiem, który doskonale komponuje się z bielą porcelany i eksponuje kwiatowy motyw. Proste, delikatne dekoracje świetnie harmonizują z kwadratowym, lekko zaokrąglonym kształtem naczyń. Połączenie to sprawia, że zastawa nabiera modnego charakteru,  wpisując się zarówno w tradycyjne, jak i  nowoczesne, minimalistyczne aranżacje. Kolekcja Kamea, dzięki swej delikatnej formie stanowi sposób na elegancki i subtelnie nakryty stół.

 

Prosty kształt i delikatne zdobienia doskonale komponują się z ciemną kolorystyką

 

Różnorodny wybór

Bogaty wybór elementów, z  których składa się zastawa stołowa Kamea marki Vittore Comforto, daje możliwość dopasowania nakrycia stołu do sytuacji i własnych potrzeb. W skład kolekcji wchodzi 44-elementowy zestaw obiadowy dla 12 osób, składający się z talarze płytkich, głębokich i deserowych, salaterki, dwóch owalnych półmisków, wazy sosjerki oraz przyborów do przypraw – solniczki i pieprzniczki. Możemy więc swobodnie przy ich użyciu przygotować wystawne przyjęcie lub kameralny obiad dla bliskich. 

 

Porcelana zdobiona kwiatowym reliefem

 

Linia Kamea to również 39-częściowy  serwis kawowy, w którym znajdują się talerze deserowe, filiżanki ze spodkami, imbryk, cukiernica i mlecznik – naczynia niezbędne do podawania aromatycznej kawy i popołudniowego deseru. Kamea marki Vittore Comforto to zestaw idealny na świąteczne dni, jak i codzienne posiłki. W myśl zasady im mniej tym lepiej, elegancka aranżacja stołu charakteryzuje się stonowaną kolorystyką i prostą formą. Kolekcja porcelanowych naczyń Kamea marki Vittore Comforto, dzięki geometrycznym kształtom i delikatnym zdobieniom w postaci reliefu świetnie sprawdzi się w tej roli.

 

 

Źródło: Fly PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >