Salon z najlepszymi podłogami

Salon z najlepszymi podłogami

Znany austriacki producent najwyższej jakości desek trój- i dwuwarstwowych, otworzył pierwszy w Polsce showroom. Podłogi będzie można podziwiać oraz zamawiać w salonie w Poznaniu.

 

Scheucher, doceniany w Europie Zachodniej producent desek trój- i dwuwarstwowych, uruchomił pierwszy w Polsce showroom. Z produktami tej znanej firmy będzie można zapoznać się w salonie direct floor mieszczącym się w Poznaniu. To dobra informacja dla wielbicieli luksusowych podłóg drewnianych wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Produkty tej firmy słyną bowiem z wytrzymałości, ekskluzywnego efektu wizualnego oraz bardzo dobrej geometrii, która pozwala na dokładne dopasowanie desek.

 

Czytaj również: Ekskluzywna kolekcja paneli podłogowych

 

 

Szeroki wybór – najlepsze możliwości

W poznańskim salonie podłogowym direct floor dostępna będzie cała oferta firmy Scheucher. Pojawią się tam między innymi deski dwuwarstwowe dedykowane na ogrzewanie podłogowe, występujące pod nazwą BILAflor. Wyróżnia je najniższy na rynku opór cieplny, który jest do 22% mniejszy niż w przypadku  podłóg trójwarstwowych.

 

 

Firma Scheucher jako pierwsza w Austrii rozpoczęła produkcję desek trójwarstwowych, nie może zatem ich zabraknąć w pierwszym showroomie w Polsce. W salonie direct floor będzie można zobaczyć na żywo te słynące z doskonałej geometrii podłogi, a także porozmawiać z wykwalifikowanymi doradcami technicznymi, którzy posiadają doświadczenie w pracy z produktami tej firmy. 

 

Czytaj również: Nowoczesne podłogi winylowe

 

 

Direct floor oprócz wysokiej klasy produktów, oferuje także nabywcom podłóg firmy Scheucher pełen pakiet obsługowy, w skład którego wchodzi m.in. fachowe doradztwo, montaż oraz usługi pielęgnacji. Wykona go profesjonalna ekipa parkieciarska, która sprawnie położy podłogę i wyjaśni szczegółowo, jak o nią dbać, by służyła na długie lata.

 

 

Podłogi Scheucher dostępne są w różnych rozmiarach: deski trójwarstwowe posiadają szerokość 140, 182 lub 222 mm, ich grubość to 14 mm, a długość wynosi 2200 mm. Deski dwuwarstwowe występują w wielu rozmiarach od klepki 70x500 mm do deski 120x1500 mm, ich grubość wynosi 11 mm, 3,6 mm to warstwa wierzchnia. Wykańczane są olejem (SEDA) lub lakierem (TENSEO). Austriacki producent w swojej ofercie posiada wszystkie gatunki drewna, zarówno te rodzime (dąb i jesion), jak i egzotyczne (merbau, jatoba, iroko). Podłogi Scheucher montuje się na pływająco lub klei całopowierzchniowo do podłoża.

 

Czytaj również: Nowa generacja płytek gresowych

 

 

Oferta Scheucher występuje pod dwiema markami podłóg: Impression oraz Steirer Parkett. Adresowane są one do różnych grup docelowych. Pierwsza z nich to kolekcja podłóg o indywidualnych charakterze i oryginalnym wzornictwie. Steirer Parkett natomiast to podłogi w klasycznym stylu. Obie marki będzie można także znaleźć w salonie direct floor.

Źródło: Blue Ocean / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17197 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >