Stylowe i niebanalne meble wypoczynkowe

Stylowe i niebanalne meble wypoczynkowe

Projekty, w których wykorzystana została asymetria, wprowadzają do wnętrza element świadomej zabawy formą. Kolekcje wypoczynkowe są dowodem na to, że warto zdecydować się na tę zabawę, by stworzyć aranżację stylową i niebanalną. Czytaj dalej

 

Zagrajmy odważnie

Miejsce w domu, w którym odpoczywamy, nie może funkcjonować bez wygodnej kanapy czy fotela. Niezależnie od ulubionej formy relaksu, meble wypoczynkowe powinny być dobrane zgodnie z naszymi potrzebami i indywidualnymi upodobaniami. Aranżacja, która jest odbiciem naszego stylu i charakteru, oprócz komfortu fizycznego gwarantuje satysfakcję niezbędną do efektywnego wypoczynku. Dlatego warto zdecydować się na ciekawe rozwiązania, które najlepiej odzwierciedlą nasz charakter.

 

 

Dyskretny urok złamanych proporcji

Dwie kolekcje wypoczynkowe prezentowane przez Bydgoskie Meble z wdziękiem opierają się sztampowym rozwiązaniom. Serie Charlotte i Fashion są propozycją dla tych, którzy obok komfortu użytkowania cenią dobry design. Duże, wygodne narożniki z kolekcji Charlotte o głębokich siedziskach i wyprofilowanych oparciach, kuszą ciekawą formą. Asymetryczny podłokietnik i takież charakterystyczne metalowe nogi dodają obszernym meblom lekkości i polotu. Nieco inne, kształty przybrały meble z kolekcji Fashion. Prezentuje ona ciekawe, warstwowe bryły  o ściętych dolnych rogach.

 

Czytaj również: Łóżko dla łasuchów

 

Oprócz zachwianej symetrii uroku meblom dodają pikowane siedziska i stylowe przeszycia na oparciach. Obok narożników, posiadających funkcję spania, w kolekcji znaleźć można wygodny fotel i pufę. Fashion to odważna, spójna kolekcja, idealnie pasująca do wnętrza utrzymanego we współczesnym klimacie niezobowiązującej elegancji.

 

 

Zabawa formą może przynieść naprawdę ciekawe efekty, dodając klasycznym meblom odrobinę ekstrawagancji. Warto zdecydować się na ciekawe rozwiązania, by stworzyć miejsce do wypoczynku, które będzie kusić atmosferą komfortu w stylowej odsłonie.

Źródło: Toolbox Creative Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >